Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co si myslite?

Príspevok v téme: co si myslite?
najduha

moja jedna znama ide studovat psychologiu..nic proti nej ale podla mna sa na to nehodi..je potetovana..ako ved nech je ved co..pije dost..a proste je taka..cudna..hlupa nieje..len je taka podla mna nehodiaca sa,a keby ja som videla potetovanu psychologicku s ruzovymi vlasmy a v uchach 10 nausnic urcite by som sa k nej bala ist.co si myslite o tom vy?

ta3

no to si myslim, ze prave tato odlisnost od sedeho priemeru je dobrym prepokladom, ze bude dobrou, ak nie vybornou, psychologickou

Slobodna

Dám ti dobrú radu, NIKDY NESÚĎ ŽIADNEHO ČLOVEKA, PRETOŽE HO NEPOZNÁŠ, NEPOZNÁŠ OKOLNOSTI ! Protivý sa mi takéto súdenie, odsudzovanie a riešenie vecí, do ktorých ľudí ho..o. Nech si každý žije svoj život. Mimochodom výška človeka sformuje, vychová- duševne, intelektuálne aj výzorovo. Možno keď ju stretneš o pár rokov, tak ju vôbec nespoznáš :) a sama využiješ jej služby ako výbornej psychologičky :)

dakovna

no a co ked ma tetovania a ruzove vlasy.
Co to riesis?
Ked tak chodi, asi sa jej to paci a vyjadruje tym, ze je sama sebou. To je pre psychologa dolezite. Nebat sa okolia...

inko.

len ju treba nechať :) ja by som tiež nemala nič proti takej psychologičke...
mám kamošku, hippies, farby, plná života, elánu a bude z nej patolgička :)))

belen

ty si uplne mimo !!!!!!!!
ako si to dovolis povedat nieco take a este aj zalozit taku temu !!!
ja byt tou holkou tak ti nabijem po hlave tak riadne az kym by si sa nespamatala co pises !! no a co ked je potetovana no a co ked si obcas vypije no a co ked je trosku uletena !!
aky mas stym problem ty ?!! co ta do toho co kto robi? staraj sa o seba a zajdes dalej !!

belen

ty si uplne mimo !!!!!!!!
ako si to dovolis povedat nieco take a este aj zalozit taku temu !!!
ja byt tou holkou tak ti nabijem po hlave tak riadne az kym by si sa nespamatala co pises !! no a co ked je potetovana no a co ked si obcas vypije no a co ked je trosku uletena !!
aky mas stym problem ty ?!! co ta do toho co kto robi? staraj sa o seba a zajdes dalej !!

lulu22

Ja mám kamoša psychológa, ktorý je tiež uletený..a taký podľa mňa psychológ má byť, taký blázon :D on napr. nosí oblečenie naruby :)) :D a páčia sa mu reakcie ľudí, skúma ich pri tom :)

slnečnicaa

Ja by som práveže k takej sla, mám rada nekonvečných ľudí,ktorí nejdu s davom. Posobila by na mňa optimickejsie ako nejaký usadeny,uhľadeny, jedným slovom nudný psych.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co si myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk