dobra volba?

jankaaaaaaaaa

nedavno si sa tu pytala ze co by si mohla z toho studovat, ci sa to oplati, ci to ma uplatnenie. zrazu uz vies? zaujimave.. ako som tu pisala, dennodenne pozeram prac. ponuky po nete a nevidela som este ani jednu kde by hladali cloveka , ktory ma nieco podobne vystudovane (okrem ucitelov).. takze tak
a ked ta to tak zaujima ake uplatneni eje z mojho odboru, tak si skus nieco pohladat na nete o tom, nebudem tu vsetko vypisovat, je toho fakt vela. ja som si tiez hladala ako sa da uplatnit z tohto vasho odboru a nenasla som nic..

dakovna

Pocuvajte "etikarky", stale neviem kde chcete robit po tejto VS.
Stale mi nie je jasne, kde beru ludi s takym odborom.
Cize studujete to pre titul, OK??

alena_z_TN

no vidis :) vsak povedz ked je to tak uzasne a dokonale..
s etikou sa uplatnit da,a keby som to nevedela tak to netvrdim,ale ked to nevies ty, tak je to tiez ako pises ty- tvoj problem

jankaaaaaaaaa

no tak ked si napisala ze si ledva skoncila strednu skolu a ze si mala 4.. tak z toho vyplyva ze na vysku nemas. a ked ti nesla len matika a odborne predmety, tak nemas logicke myslenie, a podla Slobodnej na tejto skole sa musi logicky rozmyslat..
frustrujuco pre teba zniet moze, ale uplatnenie nieje ani zdaleka tak frustrujuce ako s vystudovanou etikou