dobra volba?

alena_z_TN

ako vies ze na to nemam?zato ze mi nejde matika a podobne? fi..no krasny odbor mas znie tak frustrujuco strasidelne "super"

dakovna

ale jani, to im nepis, bo ich strasne urazis. Urcite sa aj tam logicke myslenie uplatnuje :o) Ved napr. ked maju pis. skusku formou testu, tak musia logicky vybrat spravnu odpoved, no nie?
Len cele to studium, je hlavne o biflovani. To maju v oblube ludia, ktori nie su na odb. predmety.

jankaaaaaaaaa

alena: ja studujem biomedicinske inzinierstvo..
naco chces vysku? clovek moze chciet vela veci, ale ked nato nema.. takych ktori chceli silou mocou vysku je dnes po slovensku mnoho a sedia po uradoch prace a pracujuci ludia na nich robia, lebo sa nemaju kde zamestnat.. no veru ja by som tak skoncit nechcela..

alena_z_TN

jana no ja by som chcela vidiet tvoju vysku

psycholog na kazdom kroku, na medicinu nema kazdy hlavu a co ine ak clovek na vysku CHCE???

jankaaaaaaaaa

no ved ludia ktori sa snazia vyhnut matike a fyzike a podobnym predmetom, idu studovat napr. toto, to je predpoklad, ze na skole sa velmi logicke a samostatne myslenie nevyuziva. tento odbor je v teoretickej rovine..

dakovna

jankaaaa, oni sa bavia o neucitelskej etike.
Cize aj mna by zaujimalo, kde sa da taky odbor vyuzit, kde sa s tym mozno zamestnat.
Inac mi to pripada, ze je to studium pre ludi, co nemaju v laske matiku, fyziku a take tie odb. predmety, ale chcu mat titul pred menom...
Potom sa rozsiruju rady nezamestnanych o ludi, co odmietaju ist robit manualne, bo vsak maju VS, tak to neprichadza do uvahy.

jankaaaaaaaaa

a to sa nepytam vobec v zlom..
ale aj sama vidis ze alena ledva dokoncila strednu skolu. a clovek co nema nato aby dokoncil poriadne strednu skolu, tak vysku urcite nezvladne. to nieje skola pre kazdeho kto "chce mat vysku"..
asama alena tu pisala ze jej nejde logika a ze ucit a biflit sa vie a prave preto si vybrala tuto skolu.. takze potom sa uz vobec na tu skolu nehodi a isto ju nespravi

jankaaaaaaaaa

inac kde sa to da studovat? teda ake s tym mozes mat uplatnenie? ak teda to studujes kvoli vyucuvaniu skolach, to chapem. inac nemam vobec tusenia kde sa s tym da zamestnat, a pravdupovediac kazdy den sledujem pracovne ponuky na nete a nic podobne som este nevidela