Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu niečo naznačiť.... a či vôbec..?

Príspevok v téme: Ako mu niečo naznačiť.... a či vôbec..?
Ivka_87

Ahojte,
vlastne ani neviem pre čo sem píšem, možno potrebujem postrčiť, nakopnúť... no hlavne chcem počuť váš názor...

Mám 24, viem, je to dosť na to, aby som sa mohla rozhýbať aj sama... lenže moje sebavedomie je na nule, aj keď sa to snažím zmeniť, no nie všetko ide hneď.. odkedy sme sa s bývalým rozišli, v novembri 2011 sa snažím, je to už lepšie ako bolo... no asi ešte nie úplne, keďže chcem od vás poradiť ako na chlapa, ktorý sa mi páči :) prosím, neodsudzujte ma, za to, že chcem poradiť, som normálna baba.. len sa asi bojím odmietnutia alebo čoho.. Tohto chlapa som spoznala, keď som si bola s kamarátom sadnúť v jednom podniku... je to kamarátov kamarát :) vtedy sme práveže spolu v pohode kecali, vtedy som ho brala ako hocikoho iného... no prednedávnom si ma pridal na FB, popísali sme pár nezávislých správ... a mňa brutááál zaujal :) no a neviem ako naznačiť, že sa mi páči... či ho mám zavolať von alebo čo..? ďalšia vec, pre ktorú sa obávam, je to, že on mal cca 8 ročný vzťah s kočkou, už to bolo vážne, išiel robiť do Írska, aby zarobil peniaze, asi aby sa pohli vo vzťahu ďalej, ona mala prísť za ním, no neprišla, lebo si našla nejakého tu a tým to celé padlo... je trošku zatrpknutý? čo sa vzťahov týka, čo som mohla vydedukovať z debaty, keď sme sa vlastne roznámili, lebo sme tam riešili kamarátovu manž. krízu a padlo aj na takéto témy... neviem či zatrpknutý je správne slovo, no vtedy povedal, že si bude dávať sakra pozor....
tak teraz neviem čo mám robiť :) či to risknúť... a risknúť tým pádom sklamanie... alebo mu to nejako - neviem ako naznačiť... naozaj neviem a už mi z neho šibe :)

Ďakujem za rady a ešte raz vás prosím, nemajte prihlúple poznámky ako je to tu zvykom.... naozaj si budem vážiť každé jedno písmenko od vás..

Luci1106

Ahojte paci sa mi jede muz ale ma priatelku mam sice na neho telefon ale co mu mam napisat on mi dal svoj telefon lebo potrebujem z niecim pomoct poradte mi

Ivka_87

Ahojte všetci :-) ďakujem vám veľmi pekne za podporu, no rozhodla som sa, že to nebudem síliť.. kontakt na mňa má, vie o mojich sympatiách, keď prestane mať strach zo žien, možno sa raz ozve.... len či už nebude potom pre neho neskoro :-D

Leonka77

fuuu zdravim Ivka,
no to sa ti ani nedivim ze si z toho na nervy a ja by som bola tiez nedockava a priznam sa ze by som asi aj napisala prva (poznam sa :)) ale bude lepsie ked to nechas na nom...myslim ze chalani nemaju radi doterne baby.to skor my by sme sa mali nechat dobyvat aj ked niekedy su chalani hamblivi a su ako slimaci :)) podla mna treba na to cas, predsa len 8 rocny vztah je dlha doba a on sa potrebuje zresetovat...je to svinske to cakanie :D ale urcite to bude najlepsie.

Ivka_87

Ani mi nehovor, mohol by ten víkend trvať aspoň 3 dni :)) no podľa toho písal alebo naznačil to písanie, tak som aj ja čakala, že sa ozve... no buď to má na háku, alebo to naschváľ naťahuje, alebo čaká sám čo spravím.. neviem.. na nervy som z toho, nedokážem prestať myslieť... :-/

xy:)

po vikende? hm, nejaky bol? ani neviem, mam kopec povinnosti :D nevadi, no podla toho ako si to napisala, mi to tak vyslo, ze to zrejme bude tak.. uvidis dalej, chce to trpezlivost, hej viem, lahko sa to hovori :D

Ivka_87

jeeej ahoj xy :) ako sa máš po víkende? juuuj ďakujem za pozitívnu správu od teba :)) no ja som si tiež povedala, že keď mi naznačil, že píšeme si, aspoň tak som to pohopila, keď sa usmial a akože ťukal prstami do klávesnice :) no videla som, že bol na FB prihlásený, no nenapísala som prvá, povedala som si, že počkám kým on... lebo už by som si pripadala ako.. a takisto nechcem tlačiť ani nič podobné a je pondelok, čiže... :) len keď on je taký faaaajn, nemôžem na ňho prestať myslieť :) niekedy si vyčítam, prečo som taký emotívny človek, nebyť emócií, bolo by na svete lepšie :) alebo keby som viac rozmýšľala rozumom a nie srdcom :)

Ivka_87

Ahojte, no tak dopadlo to inak, asi som sa moc tešila :))) ako som písala, mali sme sa v podstate stretnúť v tom podniku.. prišla som s kamoškou, dokonca prišiel aj kamarát cez ktorého sa poznám s týmto dotyčným, lebo napísal aj jemu, či nepríde.. tak sme sa tam zišli my traja, ale pán dotyčný stále nikde :) nehovorím, že bolo bez neho zle, ale som sa ozaj tešila, že ho uvidím, podvedome som ho stále čakala a vyzerala... no ale neprichádzal, tak som mu o 23ej napísala na FB, že nooo pridite do XY a ty nikde :P a na to mi odpísal, že sa zabudol u suseda, že popili nejaké vínko a potom sa mu už moc nechcelo, či sme tam... na to som mu napísala, ze sme tam, ze nas namotal tak nech je tam sup sup :) ze som sa na neho tesila, a ze ho cakame.... na to mi na dalsi den (v sobotu) napisal, ze jaaaaj :) hej hej namotal som vas, fuuu a neprisiel som :) to je zlee, a ze sa na to mam pozriet s nejakej lepsej stranky, ze som usetrila (co som neusetrila, lebo sme tam boli:))) a dalej napisal ze to mam brat z lepsej strany preto, ze sa mam stale na co tesit :) ze sa ospravedlnuje, ze to proste nevyslo :)))) a ze: ja ti to vynahradím, ok? :) slubujem! :)))
na to som mu napísala, že som velice zvedavá ako :D
no a potom napísal, že v sobotu v tom podniku urcite bude, na to som mu napisala, ze mam ine plany v ten vecer, no budem v meste a mozno sa vidime...

no a teraz v sobotu som bola s kamoskou, co sme boli uz dohodnute a slubila som sa jej, ze budem s nou, boli sme kusok od toho podniku, tam sme boli s jej kamaratmi, no a asi 3 hodiny sme sa zberali do toho podniku XY, lebo tam vsetci chceli ist, no nakoniec väcsina ze ide dom, tak som sla o 1ej rano este s dvoma kamaratmi do XY v podniku s malou nadejou, ze ho uvidim, ze tam bude.. vnutorne nastvata, lebo kebyze viem, ze to tak dopadne, ze skoro nik nakoniec nepojdem, tak by som sla skor :)
no a prisli sme tam, volala som tomu kamarátovi, ci nas pride pockat pred podnik, a on ze nas tam caka... ako nas videl ze prichadzeme, tak sa odpojil od zhluku kamosov a siel oproti, trochu sme kecali pred podnikom a videla som, ze z toho kruhu sa odpojil aj XY :) ale sme sa len pozdravili a potom sme sli do podniku... kde sme postali asi 2 min., XY siel na WCko a potom prisiel, s kamaratom sa rozlucil a potom aj so mnou s tym, ze musi ist, lebo sa nema ako inak dostat domov, ze chalani s kt. prisiel autom, uz idu... a ja ze hmm, a on sa opytal, ze co je? :) tak ja ze nic :) nechcela som aby to zas vyzeralo ze smutim a idem sa z neho pototo :) a na to ako odchadzal tak sa otocil a naznacil mi "tukanie po klavesnici"...

no a ja teraz neviem, ci to boli len blbe nahody, ze to takto nevyslo... lebo odvtedy ani nenapisal ani nic... viem ubehol odvtedy jeden den, no mne to pripada ako vecnost :)))) ja som uz z toho "zufala" :D ako som ho videla, tak sa mi paci este viac... velmi velmi... len neviem ci sa na to vsetko nevyprdnut ... jaaaaaj

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mu niečo naznačiť.... a či vôbec..? - Fórum - ZDRAVIE.sk