Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odfarbovanieee s kyselkami

Majka12345

Tak skusala som teda tu kyseloku 80 gramoov..:) som si to dala na moje polodlhé vlasy..:) a mam to bldsie veru.:) nie moc ale aspon neco n jak som si to zmykala tu vodu z vlasov ked som si to isla umyvat tak isla taka hnedkastaa voda..nič moc..ale saom mala taku handrenu čelenku aj ta bola hneda.. :) este par krat a budem to mat bledeéé juuu ale končekyyy tam suchšie..:)

Lou

so šampónom pallete radšej opatrne, ja som mala ten červený a ostal mi na vlasoch pol roka:D...ale keď máš skúsenosti, že sa vymýva, tak asi sa už zlepšil:D

fazula gula

nasla som toto
Zosvetľovač vlasov

Veľmi vhodný zosvetľovač pre svetlé vlasy. Najlepšie aplikovať počas slnečných dní, pretože slniečko krásne vyťahá farbu z vlasov.

Prísady:

75 ml vody
3 PL (45 ml) harmančeka
3 PL (45 ml) nechtíka lekárskeho – kvetov
šťava z 3 citrónov
šatka
Prísady sú pre 1-2 dávky tohto zosvetľovača

Postup:

priveďte vodu k varu
vriacou vodou prelejte pripravené bylinky. Nechajte odstáť 20 minút
pridajte citrónovú šťavu a dobre zamiešajte
vlejte do nádoby s rozprašovačom
aplikujte za slnečného počasia
obmotajte si okolo hlavy šatku tak, aby vám vlasy nešli do tváre tj. Okolo čela až pod vlasy na zátylku
po celej dĺžke vlasov nastriekajte pripravenú zmes
posaďte sa na slnko a nechajte zmes pôsobiť. Nezabudnite si chrániť zvyšok tela pred slnečným žiarením. Čím dlhšie budete na slnku sedieť, tým svetlejší odtieň vlasov získate. Vyskúšajte 30 min – 4 hodiny
na postupne schnúce vlasy často striekajte pripravenú zmes
po skončení zosvetľovania vlasov naneste kondicionér nakoľko táto zmes vlasy veľmi vysušuje

ALE to podla mna funguje len na svetlucke vlasky napr spinavy blond ked si chces presvetlit a tak

Majka12345

No dakujeem ..jasne skusim ja som to tak aj planovala zeby som si to zosvetlila nejakym blondavyym a potom by som si dala sampoon že Palette strredne plavá,, ak chces pozri obrázok..:) v gugli to najdeš..:) a ked mam terraz tak tmavo hnede..:) sa mi to uz vymyva..lebo to mam len sampon..tak mi to nechyti na blondavoo??? DakujemMajka

Lou

majka, ja som si tiež sama zosvetľovala vlasy a mala som ich potom dosť vysušené a lámali sa mi končeky (ale to sa robí asi po každom zosvetlení, kamoške to zosvetlovala kaderníčka a mala podobné problémy, ale asi závisí aj od typu vlasov) ...ja som používala ten od pallete, 2 balenia, lebo mám dlhé vlasy...a zosvetlilo mi to, len keď dáš len zosvetľovač, vyzerá to divne, treba to potom ešte väčšinou nafarbiť na takú farbu, ako chceš...a ja som si tiež všimla, že ked som si farbila vlasy po zosvetlení, strašne sa mi vymývala a po mesiaci som ju mala úplne vyblednutú...ale mala som taký odtieň, že to vyzeralo celkom OK:D...ale všetko závisí od typu vlasov asi...tak ti držím palce:)

jankaaaaaaaaa

vsetko cim sa odfarbuju vlasy, tak to vlasy nadmerne nici. a kadernicka tak isto pouzije len peroxidovy zosvetlovac
v drogerii je vela zosvetlovacov. tak si tam nejaky vyber

Majka12345

sakraaa..:// zas si ich nechcem nicit..a kadernicke nepojdem..na take zakroky nemáám...:) jednine doma ale ocula som ze to nemam robiit..a nemas nejaky odfa&rbovac..alebo takto, nevies ci by mi pomohol blondavy zosvetlovac..???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.