Strie na bruchu po porode

martina312

Mne na strie po porode zabera teraz dobre elastiq exclusive, nechcem absolvovat nejake zakroky na odstranenie strii radsej si len natieram a tie strie postupne sa zjemnuju a blednu :)

11simonka5

ahoj tiez mam strie po porode lebo ma nechali prenasat 3tyzdne a tak podobne..aj tak som rodila nakoniec cisarsky...jazvu ani vidiet nie je co som celkom rada ale strie ti vybledne postupne same...len si ho natieraj telovym mliekom kazdy den a pojde to skor...:)

ali-baba

Veronička, ty jalová krava, želám ti veľa zdravia, šťastia, aby si veľa plodila, splodila.. a tiež ostala pekne pásikavá! :) A keď budeš niekedy pýtať radu, tak nech sa ti dostane taká istá fundovaná odpoveď ako si dala.

maricenka

mne sa urobilo strie az pri druhom dietati, na prsiach. je to nespravodlive. preco? ved sme porodili, vychovavame deti, nemame pravo byt opat krasne?

mamiki

AHOJTE VIETE MI NIEKTO PORADIT KOLKO BY MA VYSIEL ZAKROK Z LAJZROM NA MOJE STRIE MOMENTALNE CERSTVE PO DRUHOM DIETATI INAK ASI DO PLAVIEK UZ VIAC NEPOJDEM ASPON PRED INYCH TAK NA KUPKO SDETMI HMM TASKO

bublik

elka, mne nepomohol :-(, mam strii milion, dokopy s tym tmavym pruhom a ovisnutym bruchom a vypucenym pupikom to vyzera... no ani nebudem hovorit ako. dufam ze sa to spravi, aspon ciastocne...

SkoroMamka

Ja som na konci 30 týždňa tehotenstva moja mamka ma obrovské strie /nepreháňam/ tak som sa od začiatku tehotenstva mastila ko divá, špeciálne krémy a olejček, neuveríte ale na prsiach sa mi strie napriek všetkému urobili už v 12 týždni..Čo už, prsia mám zo 75B na 95B :D nechcem ich vidieť ked prestanem kojiť :/ Inak strie nemám nikde..Dúfam, že sa už neukážu..