Našla si na dovolenke iného

Príspevok v téme: Našla si na dovolenke iného
SPOON

Prosím Vás poraďte mi. S priateľkou sme spolu 5 rokov. Odišla do Talianska na 3 mesiace kvôli práci a zároveň dovolenke. Boli sme strašne zamilovaní. Viem že aj ona mňa strašne milovala.No proste čo Vám poviem, krásny vzťah to bol. Lenže keď sa vrátila bolo všetko inak. Po čase som sa dozvedel že to tam ťahala s miestnym chalanom. Aj keď sme spolu volali, písali si, už som cítil že niečo nie je v poriadku a stále ma klamala. Klasická letná láska. Lenže tým že odišla z Talianska to neskončilo. Volajú si, a chcú sa stretávať. Ale zároveň nevie či chce alebo nechce ostať so mnou. Tiež jej nie je jedno žeby zahodila taký krásny vzťah. Ja som schopný jej všetko odpustiť, len aby zostala so mnou. Ale nevidím to v najlepšom svetle. Stalo sa Vám niečo podobné? Alebo máte pre mňa dáku radu ako si jej srdce získať naspäť? Za odpoveď ďakujem.

0vecka

hlavne sa nepriplaz ty... a podla mna naj bude ked jej neurobis scenu ale normalne jej povedz ze ta sklamala a ze nech si s nim uzije ze jej to prajes...

spoon

dakujem vam vsetkym.uz mam v tom jasno.rozidem sa s nou.potreboal som len asi to pocut od ludi aby som nazbieral odvahu.aj tak si myslim z sa po case priplazi.ale to budem riesit pak.tak este raz dakujem.pomohli ste mi.

natusa42

zasluzil by si si ovela lepsiu zenu ,ona toho taliana necha casom,to bol len taky flirtik,ale ja uz na tvojom mieste by som jej neverila nikdy,si moc dobry clovek asi

Maoam

a dufam, ze ju NEvezmes spät, bol by si velmi naivny a hlupy, nerob to, nech dostane priucku, aku si zasluzi a ty casom ovela lepsiu zenu k sebe

Maoam

Spoon, kazdemu to jeho. Nechaj ju, nech bude s nim, aj tak si myslim a iste nielen ja, ze z Taliana nic nebude, ze to nebude mat dlhu trvacnost, ale to je JEJ problem.
Rozid sa s nou, maj aspon trocha hrdosti. Je dost pravdepodobne, ze este za tebou prilezie.

xxxxxxxxxxxx

ked ta raz podviedla tak ta asi tak nemilovala ako si myslis...urcite sa k nej nevracaj, podla mna by si sa len trapil...teraz si len zufaly a tak premyslas aj o odpusteni ale co potom ked to v hlave vychladne? nerob zufale ciny, teraz to boli ale neskor budes rad ked stretnes inu ktora si ta bude viacej vazit...

natusa42

slnecina ma upplnu pravdu !!!!:) suhlasim uplne ....letna laska je cosi ine,toto je uz vztah s nim ,nechaj ju tak ,nechaj ju ist a nesnaz sa udrzat nieco,co je uz davno STRATENE !!!!! lebo ona ta uz nema rada ,pochop to,

xy:)

naozaj je asi lepsie nerobit nic, stiahnut sa, nechaj ju, nech si sama vyberie, nech sa vymackne, koho chce. podla mna je to ucinnejsie, ako sa jej doprosovat. ak je to taky osial, tak rychlo za tebou pribehne. otazkou potom ale je, ci ju ty potom budes ochotny vzat naspat..

Deria

SPOON, najlepsie urobis, ak neurobis nic! Len sa ju preboha nesnaz prosit a presviedcat, ako ju cez to vsetko este lubis! Stiahni sa ako krt do diery, trebars sa vyplac ale drz si od nej odstup! Nerob si velke nadeje ale ak este dufas, ze by sa to mohlo otocit, tak sa s nou nekontaktuj! Ona potrebuje takcitak cas, vsetko si zrovnat v hlave i v srdci. Je to pre teba hnusna situacia ale tu nemozes nic robit, pretoze nasilu nefunguje nic.