Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čierne bodky(uhry)na nose okolo neho,na brade

nelinka22887

mne najviac pomohlo od avonu palet spa cela sada piling perfektne vysmirgluje, maska z mrtveho mora a krem paradicka tvar ma ako detsku prdelku :)))) samozrejme ked mam svoje dni nejake 3-4 pupaciky sa urobia ale odvtedy cierne bodky a kadeco ine nieje

talentmania

A nemozem si rovno s tym oplachnut tvar?Ako mam dlho nechat ucinkovat ten uterak ci sa len s tym rychlo pretriem a potom si tvar este umyjem cistou vodou ci uz netreba?

19EL90

Trochu sódy bikarbóny
Sóda bikarbóna je takisto šikovným pomocníkom, ktorý sa používa ako účinný čistič. Keďže je ale jej sila dosť výrazná, treba ju používať. V boji proti komedonom je osvedčená v spojení s čistou vodou - zalejte dve lyžice sódy bikarbóny pol litrom vody a dobre premiešajte. Do takto upraveného roztoku namočte malý uterák, prípadne gázu a priložte si ju na postihnuté miesta. Pre čo najlepšie výsledky tento trik opakujte aspoň dvakrát denne a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

To som nasla na nete asi pred mesiacom, a musim povedat ze to funguje, odporucam ;)

nara

nesúhlasím s tým že sa dajú eliminovať zdravou stravou ani pitím veľa vody. Ja sa zdravo stravujem a aj vody pijem veľa a nepomáha to, kozmetika tiež nieje nič moc... :-( ae skús toto: wanda.atlas.sk
osobne som to ešte neskúšala ae možno to pôjde, potom daj vedieť :-)

suns

Ahoj Lukineek :) s tym nic nespravis, presne, ak si ich budes vytlacat, nezmiznu nikdy.. v podstate eliminovat ich mozes zdravsim stravovanim, pitim vela vody a samozrejme dobrou kozmetikou.. zájdi si ku kozmeticke, nech ti osetri tvar, potom sa porad v lekarni, kup nejaku cistiacu pletovu vodu/mlieko a krem.. ziadna alpa ani vonavka !!! to si len viac poskodis !!! ak si ich chces sam vytlacat, tak odporucam vzdy po horucom kupeli/sprche min. 20 minut v teplej vode/pare, alebo si napar tvar(nahrej) pory sa tak otvoria a budu sa dat lepsie odstranit :) vytlac to tak, aby ti vysla cela "cierna bodka" oki? daj vediet :) vela stastia :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čierne bodky(uhry)na nose okolo neho,na brade - Fórum - ZDRAVIE.sk