Henna DM gastan

Príspevok v téme: Henna DM gastan
fazula gula

mam na hlave hennu gastanovu...je tam aj kokosovy olej troska skorice zihlava a kakao, chcem sa spytat ci mi to nechyti velmi do cervena alebo rysava...mam hnede vlasy nie uplne tmave...a farbene chemickou farbou asi pred 2 rokmi...a nechiti mi to do zelena ???? co ak chyti ?? co potom mam robit ????? nejake skusenosti ???????

talentmania

tak gastan do rysava nebudes mat si myslim ja som ho teda nemala iba v tedy ak som si ho zmiesala s tym tizian odtienom.Teda to nebolo ze rysave ale krasne take cervene odlesky proste ako melir a co bojis henna sa ti aj rychlo vymyje teda odtien a po kazdom umyti budes mat akoby iny odtien ona este stale bude menit farbu.Rysave mat nebudes ale ak chces daj si tam este stavu s celeho citronu:))

fazula gula

lenze ja mam take hnede a trosku svetlejsie vlasy take do medena trosicku este po chemickej sice t je odrastene ale je tam trochu toho a nemam celkovo uplne tmavohnede vlasy...mam strach ze to bude rysave.... lebo vy vravite ze to nechyti velmi ale niektori mi vraveli ze im to chytilo dost tak neviem...mam trochu obavy z rysavej

nightmare282

No tak mozno tam budes mat taky mensi odlesk..a ja som to mala vzy minimalne 5 hodin niekedy aj 9 lebo som v tom spala ale pouzivam inu hennu od yvett. Tiez si to davam koli regeneracii. Po henne mam jemnejsie vlasy moje su take drory :)

talentmania

kludne si ju nechaj aj 5 az 6 hodin ja som mala presne tu co ty a je super mne sa paci a niekedy si ju zmiesam aj s tizian odtienom potom tam mam ako keby taky cerveny preliv ale ten gastan sa mne osobne paci:))

fazula gula

ja som chcela svoju farbu len tak jemne ozivit a vlasy trosku vyzivit...nechcem radikalnu zmenu farby...aspon to sa mi podari ?? chystam sa to mat na hlave aspon 3 hodinky...nightmare282 ako dlho si to mala ty na hlave ??

nightmare282

Podla mna ti to nechyti vobec alebo minalne, ja mam svoje vlasy hnede a davala som si bordovu henne color a potom aj medenocervenu a malo to minimalny ucinok.