Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co ma tam boli?

Príspevok v téme: Co ma tam boli?
autoboli

takze USG vajecnikov OK slepe crevo to zevraj nieje...ale stale ma boli v boku tam kde sa nachadza slepak alebo pravy vajecnik...ale dnes som zistila ze ked si stlacim aj druhu stranu ze ma to trochu boli...a treba mi castejsie na WC stale mam pocit plneho mechura...moze to byt urologia ?? chodim po doktoroch na USG brucha som objednana az o 2 tyzdne takze neviem co s tym...nemal niekto podobny problem ??????

fazula gula

zevraj mam brucho priehmatne ked to prehmatavala nic necitila ani ma to nebolelo...bolo to vcera ale dnes ked tam trochu pritlacim boli to ...gynekologicka pri vysetreni povedala ze tam neico citi ci to nebude cysta ale to sa vylucilo moc mam cisty krv mam v poriadku sedimantacia v norme...zapal to nieje...mozu to byt creva...niekedy ma aj trosku nafukne ale najskor si myslim ze nieco s mocovym mechurom...ako mensia som mala zuzovany mocovy mechur...a ten pruh no neviem moze to byt aj to ale to by som tam mala taku hrcu nie ???

Lulu2011

10 rokov ma tam boli, lekari nevedia, laparoskopiu mi odporucaju, ja si myslim, ze moze ist o vnutorny pruh, kedy to zacalo len tak?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co ma tam boli? - Fórum - ZDRAVIE.sk