ako to riesite???

Príspevok v téme: ako to riesite???
smajlinka

čaute baby :) cem sa spytat ci nemate nejaky "recept" ako vyriesit tu vec s vytekanim spermii po sexe... proste ked sa urobi do mna tak sa utriem vreckovkou aaale to stejne nestači.. akonahle sa postavim mam od toho cele mokre nohavicky... noo viem sprcha to vyriesi aaale nie vzdy mam moznost sa hned po tom osprchovat..

brunuska

francuz :-)))) ako gomezko poznamenal jedny zo strachu a ti druhi.... :-)maju mokre trenirky zo mna :-) no vitaj spat-ale slusne-ziadne "kohutie" boje.braceka a sestricku???nie syna a dceru? :-))) ked tiekli tie kondomy:-)

francuz

fu ludia dosiel som z roboty a divam sa na tie vase rozhovory ,tak ste ma potesili.a tak z brunusky by som chcel aj ja mat mokre trenirky:))))ach tie moje kvetinkove jamajske trenirky.to by bola pocta.francuzik ohlasuje vsetkym ze sa vam bude venovat a chce pre vas vytvorit forum kde si budete moct chatovat.len treba napisat neaky quest list aby sme vedeli kto je nas:)))asi opajcujem dajaky scriptik zo zdravie.sk a forum mam hotove:)))inac btw ohlasujem prirastok do rodiny budem mat braceka a sestricku.juchuuuuuuuuuuuuuuuu:)
tak sa teraz vytesujem a rozmyslam nad neakym vynimocnym menom.este mam par mesiacov.dufam ze to clovieca bude take pekne a inteligentne po mne :)))aby ste vedeli vsetkym vam poslem pohladnicu.
caute sa ja idem spat zajtra je rusny den.keby hlasili v spravach vypalenu agenturu v ba tak to mi jemne pretiekli nervy.

gomez

zo strachu alebo z ... ale ja tej smajlinke furt nerozumiem. Mám dosť bujnú fantáziu ale voľajako si to neviem predstaviť. To musí myslieť asi niejakú "veľmi expresnú zásielku":))