Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie srdca - mam 20 rokov !

Príspevok v téme: Pichanie srdca - mam 20 rokov !
Pribinacek88

ahojte.trva to uz asi 5 rokov,mam obcasne pichanie pri srdci,mam pocit ze ma roztrhne pri hrudnej kosti,picha ma srdce a tazko sa mi dycha.tento stav pride raz za cas,asi kazde 2 tyzdne a trva to par hodin.ale dnes je to uz druhy den v mukach,beriem lexaurin 3 (od babky) , doma si myslia ze to len tak hovorim obrazne ze "boli ma pri srdci" ale mna to vazne tam boli !!!!! co mam robit?? nemozem ani poriadne soferovat lebo ma pas tlaci,je to strasna tupa bodava bolest.mam len 20 rokov ako je mozne ze mam srdce v keli??!!!

Pribinacek88

ano zajtra sa hned objednam, uz musim lebo dnes uz nemozem bolest vydrzat,teraz mi je trochu lepsie od tabletky ale neviem cim to je,ale dva dni v kuse ma to tam boli.takze toto uz je posledna kvapka v pohari.aj ja som tu pozorovatel obcas,takze potom dam vediet.dufam ze mi to prejde raz a navzdy

ruženka

ano 18.

no u mna v rodine tiez ziadny podobny problem nemaju. Akurat selest na srdci ale to s tym podla mna nema nic spolocne..

ruženka

skusim to s tym dychanim to ma este nenapadlo-dik :-)

u mna je najhorsie ze mi tiez niektori rodinny prislusnici neveria ze ma to picha - ale fakt je to strasne preto som sa aj rozhodla to riesit.

Potom daj vediet co a ako u lekarov ja som na tomto fore kazdy den (aj ked nepisem som skor pozorovatelka :-))

Pribinacek88

ruzenka,takze mas este len 18 rokov?? ja to mam cca od 15- 16 rokov az dodnes. pomaly stracam trpezlivost uz ma to nebavi.nikto v rodine taky problem nemal pokial viem

Pribinacek88

ano idem k lekarom uz som si na nete nasiel nejakych. objednam sa hned jak budem moct.
viem o com hovoris,najhorsie to je ak si nemozes sadnut,napr. v kostole a bolest srdca je tak silna ze sa musim hrbit a mam pocit ze az odpadavam. mam odskusane hlasne dychanie. to trochu pomoze,proste sa nahlad nadychnut a musis pocitit miernu ulavu na hrudniku. inu radu nemam :-/

ruženka

ved chrbtica ta nemusi boliet moze sa to prejavit aj inak - problemy s chrbticou. Ale treba ist k lekarovi kazdopadne.

No mi nieco vrav - ani lezat vtedy neviem a dychat fakt len minimalne lebo kazdym nadychnutim ma picha viac a viac..:/

Pribinacek88

lulu: ano viem ze lexaurin je skor na ukludnenie,lenze mne pomaha.netvrdim ze ta bolest na hrudniku nemoze byt aj od toho. lenze u mna je to tak,akonahle pride vlna bolesti,som hned nervozny a nekludny lebo mi je nijak a lexaurin mi pomoze sa ukludnit a zbavit tej skutocnej bolesti.

Pribinacek88

ruzenka: no ja musim nudzovo brat ten lexaurin lebo neviem ako by som prezil tu bolest.ved to sa ani sediet pri tej hnusnej bolesti neda. nemam ho naordinovany,je to babkin ale vazne pomaha. skusim teda aj tu chrbitu dat vysetrit,lebo uz som to fakt nemohol dnes s tou bolestou vydrzat a prisiel som na toto forum.chrbtica ma fakt neboli,ved nema od coho.
ak dovolis,mozem vediet kolko mas rokov?? tiez si v mojom veku????

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichanie srdca - mam 20 rokov ! - Fórum - ZDRAVIE.sk