Ako vylepšiť erekciu

Príspevok v téme: Ako vylepšiť erekciu
slniečko14

Ahojte! Máme s priatelom menší problém-on sa rýchlo správi a ja sa nestihnem spraviť. keď chceme isť na to ešte raz tak ta erekcia už nieje ono :(. Neviem prečo, nemám s tým skúsenosti...prosím poradte...ako zlepšiť priatelovu erekciu alebo čo robiť aby sa tak rýchlo nespravil. Od kedy užívam HAK spraví sa veľmi rýchlo. dakujem

clavin

Tabletky na erekciu - hespac.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Zytax funguje aj za nižšiu cenu

erek33

Tabletky na erekciu Vigrax - track.buyvigrax.sk Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Vigrax funguje aj za nižšiu cenu

Limi

@ta3
Hmm 4 roky stara tema :(
Predpokaldam ze ta tu uz asi nenajdem co??
Chcel by som vediet viacej o tej tantre ci ako sa to pise neviem teraz z hlavy

AdamKrt

ta3 - mozem potvrdit. Po par orgazmoch premaca niekedy priatelka polozene jedno na druhom - uterak, pijava rohozka do sprchy a aj 20 cm hruby molitanovy vankus a aj deku na postel. Tak som zacal davat pod deku igelitovy priesvitny obrus a je klud :)

ta3

a presne ako hned prve uvadzas, uvolnit sa a vyprazdnit mysel je zakladne pravidlo tantry, bez neho milovanie ma vela zadrhelov a kym sa toto ludia nenaucia, nedospeju k vytuzenemu cielu a prave tantra poskytuje informacie ako to docielit, to je vlastne ucelom uvodneho ritualu (meditacie, jedlo, vone, prostredie ...) a hlavne nikde sa neponahlat, niektori zanedbavaju predohru tak hrubo, ze "ruza" este nestihla sa na akt pripravit, nie je roztvorena, vlhka a este ku tomu ked akt trva velmi kratko, niet sa comu cudovat, ze orgazmus u zeny sa nedostavi, praktizovanie principov tantytrickeho milovania nielenze orgazmus prinasa, ale prinasa viacnasobne orgazmy, co je, dovolim si tvrdit, snom takmer kazdej zeny

ta3

Adam, mam pocit, ze Ty si v oblasti zmyselneho milovania uz taky preskoleny, ze Tebe uz maloktora kniha nieco nove alebo zaujimave da (a mozno si len natrafil nie zrovna na najlepsiu), uviedol si zakladne principy a kazdy musi uznat, ze su vyborne, ved uz len to, keby niektori muzi poznali zenske telo a jeho erotogenne zony a hlavne, keby vedeli oddialit ejakulaciu, hned by bolo ovela viac stastnejsich zien na tomto svete, trvale sexualne neuspokojenie je velmi frustrujuce a prinasa vela neuroz a vela zbytocnych rozchodov, rozvodov, kolko zien a dievcat len na tomto fore sa stazovalo, ze nedosahuju orgazmus, lebo ich partner je prilis skoro hotovy, takze tantra je skvela, keby len tretina jej pravidiel bola dodrziavana, uz to by vela dvojiciam vydatne pomohlo

AdamKrt

- vycistit mysel, uvolnit sa.
- ovladat svoju mysel. Sustredenie na urcitu vec, ci cinnost dokaze mnohe
- velmi vhodne je MAT VHODNE PROSTREDIE... Ked bude clovek niekde trpnut, ze niekto bude nieco pocut, alebo niekto niekde vojde, tazko sa uvolni.
- ovladat svoje telo. Naucit sa oddialit orgazmus zastavenim ejakulacie.
- alebo v zaciatkoch moze stacit aj prerusovana suloz. Ale s ovladanim oddialenia ejakukalcie sa da zajst dalej.
- predohra, predohra, VELMI DLHA predohra,
- kulisa pre predohru - kupel, hudba, vinko...
- to suvisi s zapojenim vsetkych 5 zmyslov
- na to moze nadvazovat pouzivanie afrodiziakalnych prostriedkov napr. jedlo, vone atd.
- naucit sa poznat svoje telo i telo partnerky
- najst prislusne body, ktore robia potesenie a vyuzivat ich stimulaciu. Napr. bod G
- neostavat u jednej stimulacie, lebo telo si na to zvykne. Striedat polohy. Ona sa v podstate nemusi menit ani tak poloha, da sa v jednej polohe robit to iste, len sa trochu posunut a uz je iny uhol, ine pocity. Telo si zvykne na vsetko, ak by to bolo monotonne, prestalo by to casom zaberat.
- mat fantaziu, vynaliezavost a vediet to vyuzit.
- vytrvalost, odhodlanie a trpezlivost.

Pri takomto milovani cloveku ubiehaju hodiny, ani nevie ako.
--------------------------
Ano, je pravda, ze tantricke knihy casto hovoria mimo. Je to skor opisne, rozpravacske, ziadny presny navod. Skor mam dojem, ze je to tak schvalne z historie, aby sa podtrhla zvlastnost tamojsich guru a tvrdit ludom, ake je to tazke atd. O niektorych technikach sa hovorilo, ze su obzvlast tazke, niekde zase clovek cita, ze je to nemozne. Ale je to individualne. Co je pre jedneho problem, druhemu nemusi robit absolutne ziadny.