Neochota v zdravotnictve

Príspevok v téme: Neochota v zdravotnictve
Hana321

jaj,....
aka ja som bola naštvana....
tak si to predstvte. seklo ma v križoch.bolel ma chrbat 4 dni.nakoniec som sa odhodlala,že pojdem k svojmu dr.ten ma poslal na neurologiu.samozrejme,kam som sa dopotacala s bolavym chrbtom na neurologiu.sestrička mi povedala,že ma nemožu zobrat,lebo maju vela pacientov a beru len na objednavku.chcela ma objednat až o tri dni.lebo ,že niesom surny pripad.mna dobreže neporazilo,ved som ledva chodila a nemohla som sa ani hybat.hovorim jej nato,že kedy budem surny pripad,ked UMREM? to ma dožralo...tak som išla na pohotovost a tam mi pichli injekciu.dnes som zobrala druhu davku.injekcia pomohla,citim sa lepšie.to naše zdravotnictvo-vlastne ochota našich sestričiek je na ho...o!
ake mate vy skusenosti so zdravotnictvom?

zhrozena

muc...ono ma to boli velmi dlho...chirurg mal vylucit chronicky slepak...vylucil akutny...chronicky to dalej zostava...a prave gynekolog mi odporucil rengen...vies oni cakaju kym bude najhorsie...

Hana123

jaj,Maros,Maros...

asi nevieš čo to je prist k lekarovi s neakou bolestou.! neprajem ti ju,ale ak raz niečo take pocitiš a ta neprijme lekar spoznaš ako som sa citila ja.!

Maros75

Ja s tym problem vobec nemam.Ak je clovek mily a zdvorily k lekarovy,tak aj on sa tak sprava.Ale ak mu tam dobehne nejaka papulnata a drza osoba......niet divu,ze aj on sa tak asi bude spravat.
Aj lekar je len clovek a ma tych pacientov obrovske mnozstvo a polovica z toho mnozstva chodi so sprostostami.

jankaaaaaaaaa

angela: je smutne ze ti dokaze liezt na nervy niekto koho vlastne ani nepoznas len si citas nejake prispevky .. :DD
ale ked ti nieco vadi, tak jednoducho necitaj .. a myslim ze moje nazory su dost objektivne

muc

Hana321, som zena. ked bolo vela ludi, mala si este moznost prednostneho vysetrenia- samozrejme za kes poplatok.

zhrozena, neviem casovo aka je tvoja predstava, ze ako dlho ta maju vysetrovat. pri slepaku skusenemu chirurgovi staci zatlacit na Lavu stranu podbruska a na zaklade reakcie vie posudit o co go... takze ziadne 20, ci 30, ci 90 minutove vysetrenie nie su potrebne.
co sa rentgenu tyka- brusne organy sa nerentgenuju (vynimka pripodozreni na prekrutenie criev).

ked mas bolesti a nejedna sa o gynekolog. problem, ani o slepak, tak mozno mas pozapalove zrasty (po zapaloch vajecnikov napr.) a tie mozu vyvolavat pocit bolesti, alebo zapal criev. treba to dovysetrovat