Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozor nedvihat!!!

Príspevok v téme: Pozor nedvihat!!!
talentmania

Dnes mi volali s tohto cisla +421906061000 tak som to zdvihla ze prosim a hnet to vyplo.Volali druhy krat tak som zdvihla a to iste.Kedze cakam telefonat tak som si tam isla zavolat ale cislo bolo akoby neplatne alebo vypnute.Isla som na nett ze co je to za cislo a tam som nasla ze pozor nedvihat a nevolat spatne ze ludia co tam volali mali nehorazne velku fakturu za telefon.No a teraz co mam robit?No uz asi nic len cakat co mi domov pride asi.Stretli ste sa s tym uz niekto?
:(

jahodka123

Nám toto robí na pevenej linke. Pravidelne telefonáty, aj o tretej ráno a tak a na druhej strane ticho, prípadne tam niečo bzučí. Keď sme zisťovali číslo, tak sme sa dozvedeli, že to je z nejakého bytu v Londýne a nech to radšej nezdvíhame práve pre tento istý problém. Už nám toto raz robilo a kvôli tomu sme si aj menili číslo a máme ho utajené a po pol roku to tu máme zas.. Neviem, ako to už riešiť.

nezdvihat

Aj mne to číslo dnes doobeda volalo, a keď som to zdvihla, tak so mnou chceli robiť "monitorovaný krátky rozhovor".
Samozrejme že som odmietla.

M 25

možno chceli len ponúknuť produkt, alebo nejaká anketa ... neviem vo vašom prípade teda :))
a to na mobil, či pevnú? ak na mobil, pozri si na nete spotrebu ...

m25

teraz som si kontrolovala aj spotrebu orange, všetko ok :)

ja som ale upozornovala v inej téme, že si treba zas dať pozor na pôžičkáren Caenes

m25

no vravím, mne volali ohladom môjho účtu v banke u nich .. nepýtali žiadne konkrétne info ako pin alebo autorizačné kody napríklad (kvôli zneužitiu) ..

talentmania

Ano?Tak asi preto ja som sa uz nedovolala.Teraz ma napadlo ked sme boli na dovolenke muzovi volali z banky zase dake hovadinky a bla bla.A on im vravi ze mam cas az kopu ale som prave na dovolenke na Krete a v tom ta dotycna na druhom konci jaj tak nic dovi:D))):D)))

talentmania

Postova banka?No oni mi volali tak som to zodvihla ale zlozili.Volali druhy krat som to zodvihla tiez zlozili a treti krat som tam teda zavolala ja ale bola tam taka zvucka akoby bolo vypnute alebo neplatne.Tak neviem.

m25

a niektoré tieto inštitúcie majú svoje vnútorné linky tak, že sa k nim spätne nedovoláš .... bloknuté .. iba pre hovory von..aj u nás v práci to tak je..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozor nedvihat!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk