Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PAY PAL

alicienka

ale ake heslo mam pouzit? ja som nikde nijake nezadavala.

ale v potvrchujucom maily mam logo paypal aj na konci mailu mam taketo:

Thanks for using PayPal – the safer, easier way to pay and get paid.

Copyright © 1999-2011 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

PayPal Email

system

podla mna si klikla isto na visa, alebo aku kartu mas ;) a tam si dala tie udaje z karty. Mozno si to nepametas. ale podla toho co tu pises tak by to malo byt tak. ;) ved si daj www.paypal.com ak si sa tam registrovala tak si platila cez pay pal ak nie tak nie :P

alicienka

toto som nasla na tej stranke kde som objednavala:

What methods of payment do you accept?

We accept Visa, MasterCard, Visa Debit/Delta/Electron, Switch/Maestro and Solo. You can also pay by PayPal.

a urcie som klikla na pay pal :/

alicienka

ale ja si myslim ze to bol pay pal lebo bola moznost platobna karta alebo pay pal a ja som klikla na moznost pay pal.
a aj v potvrdzujucom maily je logo pay pal a aj v skoro kazdej druhej vete :)
tak preto nechapem ze teraz co je :) ci mamm ucet ci nemam ci co :)

system

alicienka to je ine, pay pal je stranka na ktorej sa musis zaregistrovat a podobne somariny kartu ti to overi a blbosti, toto co si ty platila takto sa da platit aj na niektorych SK strankach, ze zadas len informacie z karty a stiahne ti to prachy ale neviem ako sa to pesne vola ten sposob platby. je to bezpecne, no prave preto je napriklad strata karty nebezpecna ze takto moze zaplatit niekto kto najde tvoju kartu bez akehokolvek PINu ;)

alicienka

no ja som si objednavala na jednej stranke a tam si pytalo len cislo karty, dokedy je platna a nejaky kod z druhej strany. neregistrovala som sa priamo v paypal ale cez tuto stranku. z uctu mi peniaze stiahlo. tak teraz nemam normalne ucet ani nic? keby som sa chcela prihlasit v pay pal tak sa neviem lebo nemam heslo. podla vas tak toto je co? co mam robit? alebo tak toto bola len taka jednorazovka? stiahli si peniaze a hotovo ? :O vobec tomu nerozumiem :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.