PAY PAL

lost

jaj taaaak, ja ze opacne...
mozes potom otvorit novy ucet si myslim (aj teraz) ak uz potrebujes.. tam mozes mat prakticky asi nekonecno uctov.. nemal by tam byt limit.. len asi nemozes dat 1 kartu na 2 ucty

system

ani ne lebo ked objednavam z nejakej zahranicnej stranky a automaticky mu tam hodi adresu z pay palu a nerozpozna diakrytiku tam su tam same haky baky kocky otazniky :/ a nebudem to zas menit ani neviem jak a dalsie prachy mi to stiahne.

system

nemam tam v profile ked kliknem mam tam vsade len add/edit .... a ked kliknem na profile tak nikde nevidim close account :(

system

nie tak ja som chcel prve na inu kartu ZUNO ale tam som nemal prachy tak mi to nechcelo vziat zrejme preto, ked to stahuje 1,50 € a dal som tam meno s diakritikou a zmena kazda stoji 30 centi a proste ma to nasralo tak to chcem zrusit :D

lost

no vypis, nemas IB ? alebo stavi navstivit banku, alebo zavolat, mozno prezradia ten kod :)

a zrusit sa asi nejak da, pozriem sa na to.. (alebo mozno staci nechat tak :D (ak si neoveril kartu, nefunguje)

system

ak mi vypis nechodi kde zohnam ten 4 miestny kod ? :D to na nervi, alebo ja som sa nato uz vykaslal a chcel by som ten ucet zrusit da sa to aj zrusit ? ak jo tak ako ? :D ( po EN neviem a je to na mna moc komplikovane ) :D

lost

Mno, registrovat sa da cez tento link:
www.paypal.com
(je to moj affiliate link :P )

A tam je

Sign Up Today!

potom odporucam ten prvy (nalavo), ten je pre osobne potreby, tj. je lacnejsi ako ten napravo (biznis ucet)

potom uz len vyplnit vsetky potrebne veci.. a kliknut na (agree and accept, alebo to zlte policko na spodku stranky)

potom potrebujes dobit paypal nejako, napr cez platobnu kartu (bankomatovu).

opises tam tie cisla, zadas expiracnu dobu a zozadu to trojmiestne cislo sa ta to mozno opyta, najskor treba kartu OVERIT/VERIFIKOVAT, tj. paypal ti odtial strhne 1,50Eur a do 4 dni (zvacsa na stvrty den) sa ti na vypise z banky (online, IB) zobrazi ze "PAYPAL*XYZA a to XYZA to bude 4miestne cislo, to tam potom na paypal.com na tvojom ucte po prihlaseni zapises, a tym sa ti overi karta.

A odteraz ked nieco budes kupovat, tak sa ti strhne z karty..

To je vlastne cele :)