Nenávidia ma

Príspevok v téme: Nenávidia ma
Requiem

...Ahojte. V škole ma nenávidia. Dôvod je jednoduchý: som najlepšia žiačka na škole, rozumiem si s učiteľmi, vychádzam s nimi, nakoľko mám dosť vedomostí a som asi jediný človek, ktorý má na hodine záujem o niečo. Nehúlim, nefajčím, nepijem (už :P...)atď...NIE som bifľoška - mám proste dokonalú pamäť a síce pozor na hodinách nedávam, všetko sa mi tam akoby "zázrakom" fixuje...Proste mám dokonalé výsledky - ostatní zvyknú prepadať. Dokážem sa s učiteľmi rozprávať na odborné témy, nakoľko sa tomu venujem a zaujíma ma to. Som zvyknutá pekne poďakovať, poprosiť, nepapuľovať - proste som pre nich vtierka. Lenže mne na vzdelaní dosť záleží, narozdiel od nich a "nezváram" sa pred každou hodinou. Nesere ma to, že sa so mnou nebavia, mám ich na háku, skôr mi vadí, že mi robia zo školy peklo, každému hovoria, aká som ja vtierka, preto mám dobré výsledky lebo sa vtieram, zrejme závisť! Prišlo nám pár nových mladých príťažlivých profákov na odborné predmety. Holky sa na začiatku venovali notebooku, ja som si vzala knihu, ktorú nový profák doniesol, prečítala som dačo a keďže tam bola nejaká problematika, ktorú ovládam a niečomu som ale nechápala tak celkom, tak som šla za ním a rozprávali sme sa snáď pol hodiny o tom. Pak prišli hentie a hovoria že, "len s ňou sa rozprávate, poďte sa aj s nami" tak si prisadli a zaačali: Koľko máte rokov? Ste zadaní?...on zvrtol tému na to, čo radi z grafiky robíme vo voľnom čase a oni zas: "nóóó, z grafiky nič, ale vo voľnom čase sa venujeme..ehm,, iným činnostiam, všetci vieme akým :D" ...no jednoducho dovidenia zdravý rozum! Nepotrebujem svojich spolužiakov k životu, chcem len aby si ma nebrai do huby také k**vy ako sú oni a kvôli tomu, že oni takí nie sú som ja vadná... Čo robiť? :// (pardon sa vulgarizmy a mimochodom: II.roč. SŠ)

bingham

hehe...aj ja som mal v triede podobnu tebe...tiez ju nemali radi...ale ona naozaj nemala tu hlavicku v poriadku...si pamatam...ze raz ma nahlasila profesorke ze som nebol prezuty :DD...

lost

kakaonepijem

ty si gay

k teme:

No skus ich ignorovat :)
Podla mna v buducnosti si zotriedist svoj minuly zivot (tieto roky) a povies si ze to bola "vyhodna kupa" takto investovat cas :)

Vezmi si ze kolko ludi dnes kasle na buducnost, neucia sa, ulievaju sa, resp ucia sa sice na 1 ale potom v praxi su nanic.. A ti ludia dnes sedia za stolom v kuchyni, alebo jedia jednoducho veceru a kazdodenne sleduju TV-NEWS a nadavaju ako zle im je.. To je cely ich zivot :)

Mno lenze taka "aktivistka" to moze dotiahnut kapanek dalej.. Stari rodicia maju dobru taktiku, ako ta motivovat ;)

Mimochodom, my sme mali tiez jednu "aktivistku" ale ona bola aktivistka po zlome, co "vyviedla" na hodine nabozenstva "to bolo take hardcore, az tak extremne, ze mala namale a vyhodenie zo skoly atd.. dovtedy bola sedy priemer)

A nemyslim si ze sa dnes ma zle, i ked netusim co/kde je :D

Poznam jednu babu, ktora bola podobna ako ty (ale nebola az taka enthusiastka ako ty) a nema sa zle dnes :) I ked nenechaj sa ZMANUPULOVAT! Tj. ked ta niekto tlaci do nejakej pracem napr 1000eur/mesaic za grafiku ci cokolvek, najskor sa snaz ziskat osud do vlastnych ruk, tj. zaloz si vlastny firmu/team a ak ide o $ mozes mat viac ako ktokolvek dokaze ponuknut, tj. moja rada znie: nenechaj sa namotat/zmanipulovat. Lebo talenty firmy velmi radi beru a za 1. marnia ich cas, 2. degraduju ich inteligenciu, 3. su to hyeny.. (ale zas nie kazda, ale mne sa nepacia, vacsina z nich).

Ozaj a padlo tu slovo o jazykoch? jasne, su tiez vyborne ako znasobit svoju hodnotu :)

Maoam

Requiem: dobra rada a zaroven posledna odo mna: nezaspi na vavrinoch, konkurencia nespi ;-))

(a s tymi jazykmi -aby si neskor nebola prekvapena, ze to nebude stacit)

prajem ti vela stastia

oh.my.gosh

No keby ta to nestavlo tak sem nepises, na svete je tak vela sikovnych ludi, urcite nie si sama ... a btw v zamestani su velmi dolezite aj socialne skills, cize ked budes super sikovna ale ludia ta nebudu brat, budes mat sakra problem.

Requiem

a ešte čosi - ja sama o sebe byť taká "naj" nechcem. Ja to chcem kvôli starým rodičom. Sú neskutočne šťastní, keď ukážem žiacku alebo donesiem čisté.. Dávajú mi na tú školu peniaze, platia lyžiarske, intrák, dávajú mi "naviac", a hlavne dajú mi uznanie, čoho sa doma nedočkám. Teda nič lepšie nepoznám, ako keď sa skarkovci zo mňa tešia, nakoľko ostatné vnúčatá robia dosť závažných problémov. Preto to takto chcem

Requiem

POCHVALU nepotrebujem. Chcel len aby hentie prašiny sa buď starali o seba alebo o školu. to je all! Voľný čas trávim vo fitku alebo s knihou. Keď sa mi nič nechce, zapnem book a programujem, zabávam sa s Photoshopom alebo si čítam IT novinky....Cez víkendy doma a upratujem ale to je mimo :D :) Na intráku je všetko fajn, som na inom ako školskom - nikto ma tam nepozná, aká som v škole, aké mám výsledky a vychádzame dokonale :) Výšku nechcem, no zrejme bude dobré mať nejaký papierik a titul ;) asi nejaký počítačový smer. Pracujem cez prázdniny, oba mesiace. IT oblasť, juchú :P mám tam ževraj zaistené miesto, hneď ako vyjdem školu, lebo som..."šikovná" :D uvidíme...tá vysoká sa mi asi ale zíde ;) CJ nejak..ovládam ich, ľahko sa mi učia, ale som le-ni-vá :D Preto sa učím len to, čo preberieme v škole + čo zadá profka, žiadne mimoškolské doplnky učiva :D

Maoam

prilis sa zameriavas na ostatnych a na ich nazor na teba ;-), to ti moze byt sumafuk, o dva-tri roky ich uz viac neuvidis...ak vies CO ta bavi, tak chod za tym a v IT nie je vela zien, mas skvele moznosti a mozes mat skvelu kariernu buducnost, tak sa sustred radsej na to ;-) a nezabudaj, ovladat CJ k tomu je velmi potrebne, ak by si neskor chcela ist mimo SK, skus vrazit energiu tam

Requiem

Jasné, že máme v triede aj ľudí, ktorí sú lepší dokonca ako ja, ale len napr. v jednom programe ale výsledky majú dobré LEN z toho. Nechcem zmeniť SŠ, toto ma baví, a sú také na SVK len dve. v Bystrici mi je dokonale, ani to nechcem zmeniť. je to grafika/počítače. Tí učitelia sú zvyknutí na to, akí sú tam študenti, že ide len o to , aby prešli. Keď vidia, že ja o to mám záujem, tak sa mi trochu venujú alebo aspoň ma posielajú dopredu, lebo som "šikovná". (nejaké vyššie úrovne úloh, vyššie požiadavky na vedomosti atď..) nuž a ostatok sa zaborí naspäť do WOWka ale vo vnútri ich to sere a pak to na mne vyvrcholí. nuž! takto je to