Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make up..ktory?

Príspevok v téme: make up..ktory?
sisi123

ahojte...mam taku dilemu, hladam si vhodny make up..mam citlivejsiu plet, sklony k zacervenaniu pokozky, kruhy pod ocami...a nasla som na nete krycie make upy La Roche Possay Toleriane a Vichy Dermablend..recenzie boli rozne a tak teraz neviem pre ktory sa rozhodnut..ma niekto skusenosti s tymi druhmi make upu? dakujem pekne :)

sumsumienka

Dermablend stoji za hovno. Sice zakryje, ale budes sa priserne lesknut.
Ja mam Catrice Photo Finish a som velmi spokojna. Prekryje mi vyrazky, dokonca aj pehy a celkovo pekne vyzera na tvari. Akurat, ze ho urcite tiez treba prepudrovat, lebo je dost husty. Ked som ho neprepudrovala, za par hodin som sa leskla. Inak vydrzi velmi dlho, ja som si ho dala cca o 17:00, vecer som si (bohuzial) lahla neodlicena a rano o 9:00 na tvari este pekne drzal. Stoji do 7€. Ja odporucam.

arwenxun

ja som uz oba mala, ale oba sa prilis lesknu a aj ked si das len trochu na tvar tak to vyzera ako keby si ho tam mala neviem kolko, teraz mam od loreal true match a ten je podla mna lepsi nez tie dva, dobre kryje a vyzera prirodzene

oh.my.gosh

dermablend lespsie kryje ale clovek sa po nom dost leskne, takze ak mas mastnu plet tak radsej la roche. su z neho aj vzorky tak si vypytaj v lekarni, ja som mala len vzorku ale nekupila som si ho.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make up..ktory? - Fórum - ZDRAVIE.sk