Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvy na zápästí...aj na duši :-/

Príspevok v téme: Jazvy na zápästí...aj na duši :-/
evka_modrooka

Čaute, mám taký blbý estetický problém........zostaly mi jazvy na zápästí...asi si domyslíte od čoho...a teraz neviem čo s tým, či to mám stále zakrývať nejakými náramkami alebo čo, lebo určite to nijako nezmizne, aj keď by som si to veľmi želala :-/ už som aj rozmýšlala, či by som to dala nejako pretetovať......ale strašne sa za to hanbím a chcela by som aj hlavne vedieť, či máte niekto takýto problém :-(

[zruseny20]

alexandra, este existuje a taky silikonovy krem alebo ako to nazvat.. ale je dost drahy.. take minibalenie stoji cez 30eur.. ale bol ucinny, mne mohol.. viditelne mi jazva vybledla a aj bola menej vystupena..

..ale osobne by som najviac radila plastiku.. ta pomoze najvyraznejsie.. a netreba sa toho bat, ze "plastika".. :)

alexandraaa

evka,ja mám jazvy nielen na zapestiach ale po celych rukach, tiež by ma to zaujimalo že ako :( okrem tej plastiky či čo, ja nato momentálne nemam peniaze,som študujuca osoba,nie zárobková

[zruseny20]

evka, tak načo si vlastne založila túto tému, keď na každú Marošovu správu napíšeš, že sa to nedá? Vážne nerozumiem, čo potom chceš...

..jazvy sa odstrániť dajú a keď nie odstrániť, tak aspoň eliminovať, aby ich bolo čo najmenej vidieť.. ak sú vystupujúce, tak sa dajú zbrúsiť, vyblednúť, prípadne "vyrezať" a nahradiť menej výraznými jazvami..

..ale fakt milujem hentaké, že žiadajú o niečo radu a keď im druhý poradí, tak jediné, čo vedia napísať, že tak sa to nedá.. keď si taká múdra, tak nežiadaj o radu..nie?

Maros75

Na tejto stránke nájdete cenníky zákroku Odstránenie jaziev laserem. Nasledujúca tabuľka zobrazuje všetkých lekárov a kliniky s cenovým rozpätím zákroku Odstránenie jaziev laserem. Kliknite na konkrétneho lekára (kliniku) pre získanie ďalších informácií.www.plasticka-chirurgia.tv

Maros75

Zlatko........mas to velmi zle??
Skarede jazvy sa daju odstranit menej skaredymi....
Preco si s tym vlastne zacala? :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazvy na zápästí...aj na duši :-/ - Fórum - ZDRAVIE.sk