Chudnutie hlavne z brucha

Príspevok v téme: Chudnutie hlavne z brucha
Michal_PU

Ahojte!
Pomaly som začal chudnúť čo ma veľmi teší, ale potrebujem poradiť ako zhodiť z brucha.
Zo 102kg som schudol na 90kg čo je síce pekné, no z bruška mi akosi nie a nie ubudnúť. Pás sa mi zmenšil o asi 4cm. Inak mi všetko ubudlo z nôh a najviditeľnejšie z rúk. Dokonca náramkové hodinky sa mi z dobrej veľkosti teraz pretáčajú okolo ruky.
Môj cieľ je 75kg čo je ešte veľa veľa kg, no zhodiť z pása je pre mňa najdôležitejšie.

Zatiaľ nijak necvičím, len pohyb v práci a veľa prechádzok. Občas prebehnem bicykel a uvažujem nad zumbou.
Neviem, či mi to samo ubudne spoločne s hmotnosťou, alebo treba tomu pomôcť nejakým cvičením? Nejaký tip?

Ďakujem za každú radu!

Betyyyyyyyy

Ja som mala 103 teraz mam 87 a podarilo sa mi zhodiť aj z brucha.... no najviac zo stehien, zadku (ten mi doslova zmyzol cely) ruky mam tiež tenké ako pavúk no aj s bruška som schudla a poriadne no stále to nieje ono... inak vyskúšaj super cvik na bruško... ľahni si na chrbát ruky si polož ku zadku a nohy zdvihni 30cm do vzduchu a drž aspoň 2 minúty ;) držím palce

Michal_PU

Na tanec som chodil :) Štandard a latino :) Žiaľ odkedy nie som v Žiline nemám možnosť aj keď mi to dosť chýba :(
Zumba je všade aj po dedinách tak by som chcel skúsiť :) Len sa bojím toho, či sa to naučím :) Predsa len naokolo to budú vedieť a ja ani krok :)

Maoam

u mna je to naopak, stehna, zadok ziadny problem ale z brucha nie a nie ist to dole :-DDDDDDDDDDDDD

teraz uz vazne, jasne ze potrebujes sport, najlepsie fitko alebo tanec, mne baby este radili zamerat sa aj na posilovanie chrbtoveho svalstva, lebo ked mas slaby chrbat, brucho sa vypuci dopredu este viac, bez sportu nespevnie nic, to je proste tak... ale zumba ako chalan, super napad, chod, baby budu rady

Michal_PU

čítal som niekde že muži majú problém schudnúť z brucha a ženy zo zadku, bokov a stehien. Tipujem, že asi z vývoja ľudstva...
No zatiaľ ma to moc nepotešilo... Snáď najbližších 5kg bude výraznejších :)