Desiata pre našich školáčikov

trixiB

celozrný chlieb+rozne nátierky:
1/tvarohová kde je aj vela cibule
2/vajíčková
3/rybacia s kečupom
4/droždová je naozaj skvelá s cibulov v nej
5/hrianka sso sardinkami a s kečupom
+ovocie jablkoči pomaranč,či banán.

bibi123

nam balili na desiatu termix a boli sme spokojni.. netreba z toho robit az taku vedu, pre dieta je dolezite hlavne teple jedlo a nie,ci ma chleba s paprikovou alebo mrkvovou pomazankou...

mini250mimi

celozrnný chlebík so šunkou syrom a/alebo zeleninou. Ovocie. Nepovinné: jogurt. To by malo posačiť a na natieranie použiť, veto family, balance, flora, rama, veticko delicko, wajo... proste rastlinné tuky. a veto family nam chuti najviac :) a ink ake triky este pouzivate? nejake zabavne formicky alebo nieco? piste pliss

mini250mimi

celozrnný chlebík so šunkou syrom a/alebo zeleninou. Ovocie. Nepovinné: jogurt. To by malo posačiť a na natieranie použiť, veto family, balance, flora, rama, veticko delicko, wajo... proste rastlinné tuky. a veto family nam chuti najviac :) a ink ake triky este pouzivate? nejake zabavne formicky alebo nieco? piste pliss

hviezda01

...........bingo...:-)...tiez ma to iritovalo...sak dam decku to co ma rad,aby to vobec zjedol,a nieze mi prinesie desiatu domov,alebo ju niekde vyhodi...na desiatu iom davam to,co by som im dala aj doma,keby sme desiatovali..pre boha...este o tom by som potrebovala s niekym diskutovat..xixixixi

kiki250

p.s leticia to nie vsetko dokopy( no niekedy, ked to chcu ale le n rochu tiez mam strach aby ich to neprehnalo, alebo nieco nebolo zle a pod,. ... ) to su len ingrediencie ktore tam ma napadli z coho napríklad robim pomazanky: napriklad na webe som obavila aj mrkvovu, taku mi robila (stale nam ju aj robi))) :D:D aj moja mama.