Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rada ako sa zbaviť akné na čele.

Príspevok v téme: Rada ako sa zbaviť akné na čele.
Esteree

Nikdy som nemala problem s akne. Pred nedavnom- pred koncom prazdnin sa mi na čele vytvorilo nespočetne množstvo pupienkov,a bolo pred začiatkom šk. roku tak som samozrejme nechcela prist do školy cela popupienkovana. Kupila som si dermacol perfect cleanser 3 v 1, mali ho akurat v zlave v 101 drogerie. A je to odličovač, tonizer a čistič pleti v jednom. Každý večer som ho použivala. Ale to nie je to hlavne. Prestala som si čelo kremovať akymi kolvek kremami. ja sa vždy rano musim nakremovat, tak som si kremovala len lica. a voila do tyzdna mi pupienky vyschli a na dalsi tyzden mi die drobne chrastičky same poodpadli a teraz mám pekne čelo. Len sm chcela poradiť tým dievčatam, ktroe trapi toto iste, lebo viem, že je to hrozny pocit, lebo sa to ani korektorom neda dobre zakryt :) Pište aky mate na toto nazor a ako ste sa zbavili akne vy :)

jijjjka

ja som podobný problém mala asi pred troma rokmi,mala som plno vyrážok na líciach,sem tam na čele a brade,no mne nepomohli žiadne výrobky z drogérie,a tak som už bola zúfala lebo aj ked som mala make up strašne ich bolo vidieť,dokonca mi po nich zostali jazvy...a tak ku koncu školského roka som sa odhodlala ku kožnej...predpísala mi nejaký krém(nepamätám presne čo to bolo,ale bolo toho viac...),a tak isto som chodila na laiser...a ked som sa po prázdninach vrátila do školy,spolužiačky sa nemohli vynadívať:)konečne som mala peknú pleť...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rada ako sa zbaviť akné na čele. - Fórum - ZDRAVIE.sk