Nie je pre mna ..

Príspevok v téme: Nie je pre mna ..
ZalubenNa

Ahojte mam priatela vyse roka.. lenze moje kamaratky mi hovoria ze nie je premna... ze mam na lepsieho .. ja ho lubim hoci ma chyby ale viem ze kazdy ma chyby nikto nie je dokonaly... zevraj ma tak nelubi ... ze keby ma lubil bol by kumne iny... hm mam sa snim porozpravat alebo co ? .... mam sa ho spytat ci ma lubi a preco sa sprava ze mi to nedava vediet ?, ...

ZalubenNa

:( a teraz taka vec......... nechali by ste chlapca len preto ze je vela krat operovany a vas zivot by mohol znamenat ze ho budete zivit vy ???????? ne ze bude ale ze moze byt.. je operovany na srdce a je mlady ?? :( nehovori sa ze spolu sa to ma zvladnut ?? preco mi to potom hovoria ze preco snim chodim ked ma nebude moct ani uzivit ked bude stari ?? :(

xyzz

keď kamošky povedia skoč z okna skočíš? čupky čo sa serú druhým do života, tie čo poslúchnu sú ešte väčšie, prepáč.. ak si s ním šťastná tak čo riešiš?

ZalubenNa

dakujem to bolo pekne .. hej dali mi kvazi velke ...... a ja teraz rozmyslam .. lubim ho ...... a rozmyslat nad tym ci stratim cloveka ktoreho velmi lubim boli ..

dendi

Kámošky ti len závidia asi...a ako čítam, tak ťa kvázi nútia sa s ním rozísť sa...Ti dali teraz chrobáka do hlavy a teraz nevieš čo máš robiť...ak ho ľúbiš a vieš a hlavne cítiš, že je aj on teba ľúbi, tak prečo si zbytočne búrať vzťah...a čo keď sa s ním rozídeš a potom budeš čakať rok dva na ďalšieho a príde ešte horší ako je on? Možno je presne taký typ, ako spievajú škwory: www.karaoketexty.cz môjho to presne vystihuje...tiež mi nevie povedať, čo chceme my, holky počuť...že ma ľúbi a tak

ZalubenNa

dakujem tvoje slova ma utesili .... no sme uz dlho spolu a nemal ma fakt kedy podvies velmi to olutoval a to mi kazdy jeho kamos hovoril aj kamosky... :( presne ved to ze on mi to nemusi hovorit kazdy den lebo aspon viem ze to povie zo srdca. .. a le ked mi kamoska povie ze mam na lepsieho a neviem co :( ze ma nelubi a tak :( co akj to je pravda ?? :( co ak si to len namyslam ?? :(

dendi

no mne to tiež ešte nepovedal...niekedy city a činy povedia viac ako slová...hmm no podviedol...tak to už je niečo iné...ja neviem či by som dala svojmu šancu, keby ma podviedol...lebo keď ťa podvedie raz, môže to spraviť aj druhýkrát...a pokiaľ ste už tak dlho spolu, tak to je asi aj dobré znamenie, lebo keby ťa neľúbil, tak s tebou ostane týždeň a kus...opiť sa raz za čas to nie je zlé, ja tiež si raz za čas poriadne opijem :-)potreboval sa len vyventilovať to je všetko ;-) a to, že sa opil ešte neznamená, že ťa neľúbi...vravím Ti pozeraj srdcom ;-) a porozprávaj sa s ním ak chceš

123nezufaj

presne tak napis nieco o tom viac je tazko posudit takto si nam nic nepovedala. Mozno maju kamaratky pravdu a mozno nie.

ZalubenNa

malo co mi povie ze lubim ta .. malo co ma obijme sam od seba.. ale obijmame sa .. velmi sa mame radi neviem je to jeho najdlhsi vztah nemal predtym len kratke tyzden a viac nic.. a moj tiez najdlhsi .. raz ma podviedol dala som mu sancu ... lenze od vtedy sa strasne zmenil .. nikdy by to podla mna nespravil aj ked viem ze si kazdy mysli ze hej .. neviem .. teraz sa raz opil neopija sa casto ale len fakt ze raz za cas...... a kamaratka mi na to ze ma nelubi lebo keby ma lubil nespravil by tooto..... :( nteraz som snim volala ta som mu s placom zlozila.. a on sa pytal preco .. neviem uz sa mi snim nechce rozpravat :( co ak maju pravdu ? :(

dendi

No pokiaľ dáš na radu svojím kamarátkam, tak stratíš toho koho ľúbiš. Pokiaľ sa budeš riadiť svojím rozumom a srdcom, tak sa rozhodneš sama...a aký je k tebe? Možno keby si toho napísala trošku viac, by sa dalo niečo poradiť...ale ako vravím, je to na tebe a nie na kamarátkach...sa s ním kľudne porozprávaj, ale nie takým štýlom, že kamarátky povedali.