Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebaví ma nič ani žiť...

Príspevok v téme: Nebaví ma nič ani žiť...
snehuliak

V poslednej dobe cca 2 roky som na tom tak,že ma nič nebaví ani život,už som mala tolko myšlienok,že by som chcela zomrieť...
Nemám žiadne depresie,alebo sú toto práve depresie? len jednoducho ma nič nebaví,mám už dosť rokov,syna 18 ročného,ale ešte chodí do školy,manžel narobil kopu dlhov,ktoré za neho splácam,žijeme od výplaty do výplaty,mám strach z budúcnosti či budem vládať tie dlhy a všetko ostané platiť.V práci ma to nebaví uplne to tam nenávidím,nie je možnosť odtial odísť,inú prácu nezoženiem,a novú prácu, za ktorou by som musela cestovať,to vôbec nehladám,som taký pohodlný človek.Ked prídem domov z práce nič nerobím,nebaví mna ani upratovať ani variť,robím to s odporom a akosi automaticky,skoro každý deň príde na mna chvíla ked plačem,niekedy aj kvoli ničomu,jednoducho to na mna tak príde.Mám aj dni ked na nič nemyslím a zasmejem sa,ale tých je menej než tých ostatných.Mohlo to byť zariadené,tak,že ked človek cíti,že tu už nechce byť, tak by mohol odísť...

jooe ker

nerada pisem o sebe poviem len tolo ,ze moji rodicia sa rozviedli a ja ,ako male dieta som bola "tercom" ich konfliktu za trest som cestovala od statu do statu od oca k mamine z krajiny do krajiny od rodiny k rodine ci opatrovatelke ,ako dieta mi neumoznili aspon stipku rozhodovat o sebe , mat na vyber ,niest zodpovednost a dovolit mi robit chyby a co som ,ako dospela spravila .....utiekla som....... neboj aj ja dostavam rany ,ale viem ,ze stojim na vlastnych nohach vnimam realisticky svoje moznosti i obmedzenia
( samozrejme ,ze dnes som v kontakte s rodinkou)
to co som ti napisala dole je moja rada :)

javorovama

Snehuliak, musíš si uvedomiť, že ak niečo chceš, musíš pre to aj niečo robiť. Nehovor si, že si pohodlný typ človeka. Proste ber to tak, že tie dlhy musíš splácať, hneď si začni hľadať prácu. Namiesto zakladania tém by si si mohla cez internet nájsť nejaké voľné miesta v okolí tvojho bydliska. Si myslíš že to niekto urobí za teba? A neľutuj sa, ale radšej konaj. Poznám jednu skvelú pani, má rakovinu, je upratovačka, stále chodí z vyšetrenia na vyšetrenie, keď bola malá týral ju otec, potom ju týral manžel, čo má tá povedať?? Zamysli sa nad sebou!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebaví ma nič ani žiť... - Fórum - ZDRAVIE.sk