Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je nemožné zohnať starší titulok knihy?som už zúfalá.

Príspevok v téme: Je nemožné zohnať starší titulok knihy?som už zúfalá.
ManiakKníh

Ahojte
Nemôžem zohnať - denník bridget jonesovej. Je to už na porazenie. Hľadala som a všade je to v slovenčine vypredané (obidve časti) a dotlač sa zrejme ani nechystá. Inak je to len v češtine, angličtine, francúzštine.
V slovenčine to proste nie je možne nájsť!
Je možné žeby sa tento titulok viac nepredával? Kde by som si to mohla zohnať? prosím poraďte mi.

ManiaKníh

ďakujem
ja beham momentalne po kníhkupectvách a skúsim aj tie bazáry na nete lebo z knižnice mi to je zbytočné keďže takto som tú knihu vlastne prvý krát prečítala a chcela by som ju mať doma a prečítať znovu:P

bibi123

podla mna treba obrazit knihkupectva, oni maju vlastne zdroje, z kadial vedia objednat aj nemozne... Mne sa takto podarilo zohnat knihu Memento od Radeka Johna v case, ked sa neplanovala dotlac...

dobra vila

xy:) - tych verzii je viac, aj podla narocnosti. Ale ty si mala asi tiez potom ten original a zrejme vies potom aj isto bez problemov anglicky. Nvm, vravim, pre mna to bolo narocne z toho hladiska, ze to bolo doslova nabuchane slangovymi vyrazmi, akymi sa iba tak nestretnes. Trebars ta Shazzer... pouzivala take slova, ze som ich nenasla ani po nete, ani v slovniku. Takze som to pretela, a co som rozumela, som rozumela, co nie, to nie... Ale zas ja som taky typ, co sa zastavi nad kazdym neznamym slovom... takze citatel, ak si aj najde, co dotycne slova znamenaju, bude mat pekne bohaty slovnik hovorovej angliny ;)

Anaya

ManiakKnih --- A skúšala si pozerať nejaké bazáry na nete? (mimibazar.sk, bazos.sk. atď). Možno ich niekto má na predaj. Ja som veľakrát takto kúpila knihy, za dobrú cenu. A veľa dievčat predáva knihy po jednom prečítaní, takže sú v podstate ako nové :-)...

dobra vila

jajka001 - no, to by musel mat velmi slusnu znalost anglictiny a ked mu to ma sluzit ako motivacia naucit sa anglicky, ako pises, tak to ozaj nie je najspravnejsi vyber. Mam aj anglicku verziu knihy a je natrieskana slangovymi vyrazmi az-az! Tie vyrazy by snad nepochopil ani ten, co vie obstojne anglicky, pokial to len nepochytal - povedzme - zo zahranicia. Fakt je to tazke citanie pokial si kupi original.
Ja som z toho vela nepochopila, a to rozumiem anglicky v pohode. Keby som predtym nebola citala slovensku verziu, hodim to bokom po 3 stranach...takto som to hodila bokom az po nejakych 40tich :DDD, a zalozka tam je stale este zastrcena :DDD.
Ak vie dobre anglicky, smelo dotoho, ale tie vyrazy...no neviem, neviem.

xxxxxxxxxxxx

skusala si kniznicu? tam su prevazne starsie knizky a ked nemaju daju sa tam objednat z inych kniznic :-) teda ked si to chcces len precitat...

jankaaaaaaaaa

ja tiez zhanam knihu gangster od lorenzza carrcatera. a neda s anikde zohnat. ani cez inzeraty ani nikde :/ chcela som tu knihu pre priatela

dobra vila

Tiez som takto uz parkrat pochodila. Po nete ak su vypredane, tak si nemozes. Jedine, co ti zostava, je hladat po knihkupectvach...co ak nahodou. Ale ono je tomu uz par rockov, co tu knihu vydali, takze ti nedavam velke sance, ale skutocne sa cudujem, ze cez net je neziskatelna a dotlac sa nechysta...
Este by som ti poradila, ze si ju vypozicaj aspon z kniznice, ale ked je ta vasa taka super ako ta nasa, ze knihu z roku 2000 povazuju za novinku, tak to bude bieda :(.
Inac je to velmi super napisana knizka, niekto by to mozno uz podla nazvu podcenil, ale nie je to tak. Ked som to videla sfilmovane 1x, bola som velmi sklamana, lebo knizne to bolo skutocne omnoho bravurnejsie napisane, az som sa chytala za brucho od smiechu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je nemožné zohnať starší titulok knihy?som už zúfalá. - Fórum - ZDRAVIE.sk