Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy

Príspevok v téme: Bolesť hlavy
xxxpp

Ahoj, v utorok som sa udrela do hlavy na n
hornej časti o kuchynskú linku. Mala som tam hrču ktorá zmizla behom 2 hodín ale pre bolesti hlavy som šla na pohotovosť kde ma poslali na neurológiu tam mi po vykonaní testov povedali že mi nič nie je že bolesť hlavy je asi z úderu a môže to trvať aj týždeň. No odvtedy ma ta hlava stále bolí je to taká tlaková bolesť, som dosť unavená len by som sedela doma v posteli a spala. Neviem či to je mojím domyšlaním ale mám dojem že sa ťažšie rozpamätávam. Môže to byť tým úderom do hlavy? Mám zase ísť na pohotovosť že to neprešlo alebo mám len doma ležať a čakať kým to prejde? Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem vopred za odpovede.

martinmlm

to je čisto len tvoj problém. nečakaj že ti s tým pomože niekto iný, ale začni to riešit sam.
človek čerpa energiu z jedla, vzduchu a emocií. zanedbaním tych troch vecí vzniká choroba. viac príčin na chorobu nie je.
ak maš problem s psychikou, zmen stravu a nauč sa správne dýchat, tým podporíš mysel. ja byt u psychologa tak sa ho pýtam ako sa k tomu donútit a nie aké tabletky mi predpíše

martinmlm

vyskúšaj aloe,mne pomohlo. liekmi si len zničíš pečen, žlčník a bude ta k tomu ešte boliet aj ich meridian ktorý pokrýva skoro polku hlavy. kup si kvalitné od hocikoho, nech tu nevypisujú že zase dýler chce zarobit. a najdi si aktivitu pri ktorej nebudeš mysliet

oaiuds

tak aj mne zmieruje bolesť spánok, alebo keď len tak ležím a nič nemyslím ale ani ležať sa nedá dlhšie ako 2 hodiny potom som zase nervózny a už ma bolí zase...ach jaj nikto o tom nič nevie, raz mi odhnije celý mozog už

martinmlm

mal som podobný problem s bol. hlavy asi rok ale z ineho dovodu. normalne som cítil ktorá čast mozgu mi pracovala a lietalo to hore dole. prestávalo to len ked som spal alebo cvičil a nemal čas premýšlat furt nad tou istou témou, ale musel som reagovat na okolité podnety.
Máš niečo podobné?

oaiuds

ee v 13 prišla soc. fobia, a vždy keď som mal stres tak ma začala bolieť hlava takže do 18 ma bolela iba zriedka a po 18 ma už bolela stále už aj z toho titulu, že som rozmýšľal až do teraz 24 rokov
a okuliare som nikdy nenosil a pred pol rokom som bol u očnej na komplet vyšetrenie a nič nezistila a lieky som začal brať len od 22 rokov a bolesť sa len postupne zhoršuje.
s bolesťou mi aj ten svet tak čudne pripadá už

martinmlm

začala ta boliet hlava v 13tich, potom si začal brat lieky, a bolest je furt rovnaká,poprípade sa zhoršuje? na okuliare som sa pýtal.

oaiuds

no moji rodičia nemajú asi nič, len otec má už viac rokov tak má zrejme demenciu, alkohol, cigarety nič, vodu pijem dosť asi 2ltr za deň, keď som v robote aj 3, no zaspával som aj 2-3 hodiny, nieže by ma niečo trápilo ale nedá sa a tak beriem na každú noc xanax aby som aspoň zaspal kľudne, ale cez deň nemôžem lebo to je ako alkohol, ale ja to užívam 2 roky ale prv tých zvyšných 6 rokov to bolo tak, ale do 13 rokov mi to nerobilo problém, ale tiež som nemal normálne detstvo, v škole som bol najslabší jedinec tak mi tam dávali, ale psychoš to nejak nerieši aktívne už, povedal, že už mi dal všetky lieky, že už len na nové čakať

martinmlm

bol si liečený na niečo iné? berieš lieky?kolko piješ vody? alkohol, cigarety? ako spíš? nosíš okuliare? športuješ? zažil si nejaký psychický šok v minulosti? aké zdr. problémy majú tvoji rodičia...

oaiuds

no tak v prvom rade mám socialnu fobiu...a vždy keď mám stres tak to hneď premení na bolesť hlavy, ale mňa bolí tá hlava aj tak vždy keď sa vrátim z roboty, keď mám stres tak si to neuvedomujem ale ako náhle som sám a ukludním sa tak ma stále bolí, aj tu keď som na počítači tak ma bolí ešte viac, dokonca vždy keď musím rozmýšľať tak ma to bolí, takže po písomke som bol dosť unavený
ale bol som u krčnej u očnej o neurologičke, kde ma poslala obvodná, ale aj u psychiatra a psychoterapeutky, kde mi soc. fobiu nevedia liečiť, ale ani bolesť hlavy a oni sa vôbec nesnažia to riešiť majú toho veľa
keby to aspoň nemá také negatívne účinky, ja vôbec nie som schopný sa niečo naučiť, všetko čo som sa naučil v škole som už zabudol a mám z toho obsedatno-kompulzívnu poruchu, lebo nie som si nič istým, vôbec neverím už tomu mozgu, po tých 8 rokov bolesti mu musí riadne hrabať

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk