Bolesť hlavy

Príspevok v téme: Bolesť hlavy
xxxpp

Ahoj, v utorok som sa udrela do hlavy na n
hornej časti o kuchynskú linku. Mala som tam hrču ktorá zmizla behom 2 hodín ale pre bolesti hlavy som šla na pohotovosť kde ma poslali na neurológiu tam mi po vykonaní testov povedali že mi nič nie je že bolesť hlavy je asi z úderu a môže to trvať aj týždeň. No odvtedy ma ta hlava stále bolí je to taká tlaková bolesť, som dosť unavená len by som sedela doma v posteli a spala. Neviem či to je mojím domyšlaním ale mám dojem že sa ťažšie rozpamätávam. Môže to byť tým úderom do hlavy? Mám zase ísť na pohotovosť že to neprešlo alebo mám len doma ležať a čakať kým to prejde? Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem vopred za odpovede.

martinmlm

:-) Ako ťa tá hlava bolí? V poslednej dobe som si uvedomil že mi píska-hučí v hlave. Náhodou som vytiahol kabel od rádia zo zastrčky, pričom nebolo zapnute. A zrazu ticho. Zapol som, zase pískalo. Vypol, nepiskalo. Super objav tohto dňa.

oaiuds

ale nie všetci, veď sa zľutujte a napíšte niekto nejakú radu, ja to info upresním, ale keď nikto, však ja nesrandujem zase

oaiuds

už 8 rokov ma bolí každý deň hlava aspoň 4 hodiny, vie mi niekto poradiť, ale keď už ani v nemocnici nevedeli tak asi ani vy nie..sakra