Da sa otehotniet den pred menstruaciou

maruška82

ak by som teda mohla otehotniet den pred menstruaciou, buddem mat normalne mentruaciu?
ak mam teraz pauzu medzi dvoma antikoncepciami od ktoreho dna sa musim chranit? dobrala som prve balenie (2 tabletkyuz nie) a mala by som dostat menstruaciu..som este chranena alebo uz nie kedze dalej budem uzivat HAK az o mesiac..nemam pribalovy letak ..dik

HHHHHIEI

LETICIA no dufam mne to hovorila aj v lekarni ze je mala moznost ... tak dufam ze to je pravda ... keby ze to bolo v iny den pred menstruaciou aspon 3 dni alebo ako ale ze ked na druhy den tak to by nemalo byt ... a este som krvacala troska pocas pohlavneho styku

LETICIA

HHHH ci ako, podla mna se neda, aj odkusane. ved su neplodne dni, ale tak su baby ktore su presvedccene, ze otehotneli po menstruaci, alebo pred, nedajboze cez menstruaciu, nechapem ako moze zena vediet presne ktory den periody otehotnela ked maju sex napriklad 3 x do tyzdna

ika12

samozrejme že sa dá otehotnieť nielen deň pred menštruáciou ale dokonca počas nej.V niektorých prípadoch neplodnosti sa dokonca odporúča mať sex za účelom počatia počas menzesu

M 25

nevidím dôvod, prečo by si otehotnieť nemala ...
nepíšeš nič viac k tomu .. a samozrejme, že sa dá otehotnieť, ked sa nebudeš chrániť ..

(to je teda otázka) ..

krtko-lampa

Je to nepravdepodobne, ale da sa ... Vsetko v sexe s ohladom na tehotenstvo je o pravdepodobnosti nic nie je 0% alebo 100% ...