Má niekto skúsenost s darcovstvom vajíčka?

Príspevok v téme: Má niekto skúsenost s darcovstvom vajíčka?
annaka

mojou jedinou cestou stat sa matkou je umelé oplodnenie s darovanými vajíčkami.nakoľko u nás na slovensku vraj sa to nedá,ideme s manželom do brna.to,že budeme musiet zaplatit cca.6000 eu,to sme už prijali,ale rada by som vedela,či z vás niekto už prešiel stouto cestou,a či máte nejakú skúsenost v tomto smere.bola by som rada,keby sa mi niekto z vas ozval.dakujem

annaka

máme zdravé 4 mesačné dvojičky,predsa sa nám to podarilo na prvý pokus :-)som najšťastnejšia žena na svete :-)

annaka

prepáč mimon31,už nechcem k tejto téme sa vyjadrovať,odpoved na moju otázku ajtak nedostala,pretože si myslím,že téma sa odbočila celkom iným smerom,nakoľko som sa nepýtala na názory,ale na skúsenosti s týmto problémom...ale teraz je už všetko na dobrej ceste,máme s manželom nádej,vdaka brnianskej klinike repromeda...

Agnes999

Macka, je mi fuk ci existuje system nahradnej matky na Slovensku, ja ho vyuzivat urcite nikdy nebudem, len som napisala svoj nazor na to, nemam snad na to pravo? Ci ty si jedina kto moze prispievat do diskusii?

netehulka

annaka-odradzat ta nebudem, pretoze ta na druhej strane chapem, mat deti je krasna vec, len dufam, ze budes dobrou matkou, nie mrchou alebo makkou, co jej deti budu skakat po hlave a ucitelom tiez... lebo takych rodicov by som najradsej...:-)

netehulka

annaka-odradzat ta nebudem, pretoze ta na druhej strane chapem, mat deti je krasna vec, len dufam, ze budes dobrou matkou, nie mrchou alebo makkou, co jej deti budu skakat po hlave a ucitelom tiez... lebo takych rodicov by som najradsej...:-)

netehulka

annaka-odradzat ta nebudem, pretoze ta na druhej strane chapem, mat deti je krasna vec, len dufam, ze budes dobrou matkou, nie mrchou alebo makkou, co jej deti budu skakat po hlave a ucitelom tiez... lebo takych rodicov by som najradsej...:-)