Má niekto skúsenost s darcovstvom vajíčka?

Príspevok v téme: Má niekto skúsenost s darcovstvom vajíčka?
annaka

mojou jedinou cestou stat sa matkou je umelé oplodnenie s darovanými vajíčkami.nakoľko u nás na slovensku vraj sa to nedá,ideme s manželom do brna.to,že budeme musiet zaplatit cca.6000 eu,to sme už prijali,ale rada by som vedela,či z vás niekto už prešiel stouto cestou,a či máte nejakú skúsenost v tomto smere.bola by som rada,keby sa mi niekto z vas ozval.dakujem

isabella

pedro, mohol by si laskavo opustit tuto konverzaciu? chod to temy zaoerajucej sa sarlatanskym liecitelstvom a extremisticky nabozenskym nazeranim na zivot...
v tejto debate pre take svetonazory ako ty nie je miesto a nie je na to ani autorka temy zvedava

Laurina22

Nepaci sa mi taketo ponimanie Boha.Ake odpustky za 12.000 €?Ake prosenie o odpustenie?

Teraz ak som neplodna,mam sa pol zivota plazit po kostole a prosit ho,aby mi odpustil vsetky hriechy ktore som spachala a ked si on povie,ze som sa uz dost plazila a drala kolena tak zrazu bum a otehotneniem?

PedroAlvarez

Laurina22: Ale ano, je to kazdeho osobna vec. Ked si chcu kupit odpustky za 12.000 eur, spokojne. Problem je v hriechoch ktore ludia pachaju. Tie sa daju odstranit iba tak ze uz nebudu hresit a budu prosit o odpustenie. Boh nechce ich peniaze.

Laurina22

Pedro hriech je to len pre toho,kto to chape ako hriech.Boh alebo ktokolvek tam hore to ako hriech neberie,to ti garantujem.Ten sa bude tesit z tej radosti,ktoru dieta prinesie stastnym rodicom ovela viac ako oni sami.

Laurina22

Ved o tomto pisem,ja osobne nepoznam pripad,kde by bylinkar,vestec,alebo podobne nieco pomohlo pri neplodnych paroch.

PedroAlvarez

12.000 je za to ze dieta vynosi? Lebo ani u cudzej zeny nie je istota ze dieta vynosi. Odomrete vajicko odide menstruaciou a 12.000 sa splachne spolu s nim.

Osobne by som ziadne umele oplodnenie ani za 12.000 nerobil. Je to hriech a ziadne peniaze nestoja za to dostat sa do pekla.

isabella

ja na taketo veci pravdu povediac neverim, jedine comu verim je, ze v tom ma prsty psychika, ale to potom vacsinou byva tak, ze par uz pripravuje umele oplodnenie, vsetko nachystane, su v pohode a zrazu je zena tehotna a umele oplodnenie ani nemusi podstupit, ale na taketo veci neverim ani omylom... predsalen ta co otehotniet chce sa snazi aj zdravo zit a vsetko po zdravotnej stranke pre to spravit a ked tam odbura psychicku blokadu tak to moze ist, no ked to aj tak nejde, tak taketo veci na to vplyv nemaju

Laurina22

Pedro ja ti to neberiem,ale ver mi,95% parov,ktore isli na umele oplodnenie,uz predtym absolvovali vsetko,co existuje.Humannu medicinu,alternativnu medicinu,liecitelov,bylinkarov,vestcov a spol.

isabella

no pedro, to uz by som ja osobne tych 12tis € odporucila paru naozaj investovat a nechat inu zenu vynosit ako dat tebe, takych sarlatanov ako ty je na svete dost...
ale s clovekom ako ty a este k tomu s chlapom sa o tuzbe mat dieta neda debatovat

PedroAlvarez

Za 12.000 euro by som vyliecil akykolvek neplody par aby mal by dieta prirodzene :-) Nie zeby som to vedel, ale netreba podliehat zufalstvu a rozumne investovat peniaze.

Cakat treba dovtedy az boh/priroda/karma dovoli. Netreba sa vzpierat niecomu co je vacsie ako my!