Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nici podla vas Facebook vztahy?

Marekova...

Tak niečo je určite na prd...napr.: tretia osoba,ktorá sa neustále mieša do všetkého...
a môj milovaný mangelík drží pri nej....hoci ja mám pravdu....to je jeden dôvod...

a možno trochu slobody....mang.má dosť nočných smien,,,ja som večer sama,boli časy,ked pracoval v zahraničí...a ja som sa musela o decká starať sama......
a ked som sa od toho všetkého chcela odreagovať..zapla som si večer PC..a..

a teraz sa neviem od toho odtrhnúť,,,,presnejšie od tohto fb priateľa......
ale je mi jasné, že musím s tým niečo spraviť....

bibisa

Marekova...
NUZ to co ti on prisahal mne nepride moc vtipne.a uz vobec nie od kolegyne.preto ze to znamena ze bud ta ona neznasa a chce vas rozdelit alebo ta ona neznasa spava s nim a chce vas rozdelit.
no dobre ale povec co je na tvojom manzelstve zle.musi tam byt nieco na prd ked si si zacala pisat s inym muzom.
sex?hadky?sloboda? co?

Weva

No dobre - ale mas pocit, ze je to takto ok? Necitis, ze ste nieco pokazili/stratili v tom vztahu a chcela by si pracovat na tom, aby to bolo opat v poriadku?

Ja takto s manzelom nikdy nechcem fungovat - viem, ze az cas ukaze, ale pre mna by to bol zaciatok konca... a urobim vsetko pre to, aby sme takto nedopadli

Marekova...

Bibisa......to nechápem ani ja...
Weva..ako on mi prisahál,že to ona sa len tak nudí,,,že to zo žartu písala, iba z nudy...
inač to je jeho kolegiňa z práce.....
už som ju videla......raz mi ju ukázal.....postava ako ja,aj blondýna...
neviem, čo si mám o tom myslieť...
a čo sa týka mňa,,,myslím, že on netuší, že si s ním ešte stále píšem....a ked aj,,,,ja všetko mažem, takže on na nič nepríde...
takže fungujeme normálne.......

bibisa

teraz neviem co si mam o tom mysliet ked vidim MAREKOVA...a marekova s IP adresami
-144.54,
-47.75,
-27.119,
-181.103

Weva

No tak vy ste sa tusim nasli!!!

Ako nic v zlom, ale pretekanim sa kto vyvedie vacsi preslap to dokopy nedate...

Mas vobec zaujem nieco s tym robit, ci to nechas tak sa pomaly rozpadnut?

Marekova...

Bibisa.no myslí si čo chceš...???????

No a čo som objavila ja v jeho telefóne.....len tak náhodou...tuším po troch mesiacoch...od tejto mojej výrivky..to radšej nebudem písať....

Lebo je veľký rozdiel písať si len tak po fb,,,a vidieť zamilované sms-ky v mobile!!!

Weva

No Marekova - reakcia Tvojho manzela je uplne pochopitelna - iste mu to ublizilo, ze Ti nejaky cudzi chlap take nieco vypisuje. A zamyslel sa aj nad tym, ze co ine sa za jeho chrbtom deje, ked toto objavil len nahodou...

bibisa

MAREKOVA...
idem porade:
ano je pride mi to divne ze si vydata zena pise na fb z zenatym chlapom a este s aneboji o tom pisat na takomto fore a bez kuska hanbi sem napise ze tam nieco iskry.
ci ma dovod to vies ty a on najlepsie no moj nazor je ze ano ma dovod lebo ocividne si sama priznala ze keby on byva blizsie k tebe ze nemate problem sa stretnut.
zasah do sukromia?o com to tocis prosim ta?fb je podla teba sukromie?podla mna je sukromie co je napisane v tvojom rodnom liste.podla mna je sukromie tvoja momentalna situacia s manzelom.podla mna je totalne narusenie sukromia ked si pises s niekym inim ktory ma tak ako aj ty vedla seba cloveka ktoreho si vzal a pisete si jeden o druhom co sa vam nepaci na tych vasich polkach.a to mi veru nehovor ze si o tomto nepisete vy dvaja.vzdy je to tak ze jeden druhemu pise a stazuje sa na svojho partnera a na zaklade pochopenia vznika chemia(tzv.laska)
nie mas pravdu citom sa neda rozkazat.no ked ta tvoji rodicia naucili curat do zachoda a udrzat to,ked ta naucili jest vydlickou a lyzickou,ked ta naucili ze sa povie prosim si ked od niekoho nieco potrebujes tak isto musis vediet ovladat aj svoje emocie.svoje telo.vasen co v tebe hori.proste to musis vediet.no rozdiel je iba v jednom.niektory ludia to vedia lebo to chcu.ty to nechces vesiet potlacit a ovladat.
sama hovoris o tom ze nevies ci to je manzelska kriza.co znamena ze uz vobec pochybujes ze je tvoje manzelstvo na dobrej ceste.tak ako mozes tvrdit ze to je len fb pisanie?
ak som znela velmi hnusne sorry.nenapisala si ze to je kamos.sama dobre vies ze by to mohlo byt viac keby je blizsie k tebe a sama vies ze to neni ok.ja nevravim nech si kto chce pise s kym chce.ale nech to je v ramci slusnosti ked mam doma niekohos kym som uzavrela manzelstvo.

Marekova...

To všetko sa začalo tým, že mangel mi jedného krásneho dňa zašiel na fb,otvoril mi chat....
a on začal písať.....MILACIK,no konečne si tu.....
a mangel hned zrušil fb a odišiel....

no ešte šťastie že nezačal písať....
dobre spravil.....noa odvtedy mi to stále vyčíta.....
a včera sa ma mangel pýtal, že čo mám nové na fb.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nici podla vas Facebook vztahy? - Fórum - ZDRAVIE.sk