Fesak v krabicke(cokolada)

nanina1

konkretne ten fešák má záruku do 30,8,2012,takže od teraz ešte rok,ostatné čokolády majú dátum spotreby individuálny,niektoré "len" do marca 2012,takže asi ťažko zistíš kedy mohol byť kúpený

čooko1

Zlatko,len klitoris draždim a pysky,dostane chuť čokoladky,samo,že nie dnu,tak na jazyček,vždy sa pekne vyumyva vagynalnou sprškou a neboli problemy zatial,ale božsky čokoladová sa dobre lyže!!!Mňam!

M 25

čooooooooko -- dva roky a to sa ani neumýva, však? ked je to čokoláda ... no neviem, čo si mám teraz o tom myslieť..pfuj :DDD

M 25

noo zas pozor, sladké nerobí dobre na vnútro vaginy.. to by som neskúšala ... poruší to PH a môžeš ísť rovno na gyndu po tabletky...asi tak

čooooooooko

Booooože,Vy to chcete na sulož,alebo na jedenie? Keď ju s nim rozdráždim a potom taku čokoladovu vylýžem,je to super! Je to tvrda čokoláda,mi ho máme druhý rok a keď lyžem,tak je chutnučká stale a ani sa moc nezbrusuje...........musíš jemne!!!!

cokolada25

Ja to potrebujem vedieť pre trochu nezvyčajnejší dôvod. Opýtam sa ťa nanina1 trošku inak. Ak má trvanlivosť do decembra 2012, kedy asi tak mohol byť približne kúpený?

nanina1

my také čokolády predávame,len ti teraz neviem presne povedať že dokedy má záruku,pretože to závisí od dátumu výroby a ten majú čokolády vždy iný. Ale viem že na obale každej takejto cukrovinky je dátum spotreby-aspoň mi ho tam máme