Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mrhám životom

Príspevok v téme: Mrhám životom
XXXO

Mám síce len 17 rokov, no nič v mojom živote nie je také akoby som chcela, už asi 3 roky sa snažím schudnúť. Kvôli váhe(mám nadváhu 20kg) sa uťahujem do seba hanbím sa niekam chodiť, nechcem sa ľuďom ukazovať na očiach a už vôbec nie nadväzovať nejaké nové kontakty. Nikdy som nemala chlapca a strašne závidím mojim kamarátkam keď ich vidím s frajermi. Od mala som sa chcela venovať spevu, tancu, herectvu-a viem, že by som na to mala len sa proste hanbím niečo robiť, kde by sa ľudia na mňa pozerali, kvôli tej váhe. Kedysi mi to až tak nevadilo ale čím som staršia tým viacej ma to trápi. Veľmi chcem schudnúť a viem, že je to iba na mne ale keď sa začala škola zase som upadla do stereotypu a nič so sebou nerobím :( ja už neviem čo so sebou

babikaa

Ahoj,,,, ak mam pravdu povedat mam podobny problem teda viacmenej rovnaky a som zufala presne ako ty,,, napis mi na mail na azet nick anicka2705 velmi rada by som mala kamosku ako ty...

mini250mimi

AHoj XXXO,

je mi luto ze aj v dnesnej dobe musi takto niekto zit. Ver mi ja som mala nadvahu 25 kíl, dnes mám uz len 5 kíl iba nadvah. Ako som schudla? Jednoducho.

Ráno vstan. Naraňajkuj sa (celozrnné pečivo so šunkou, syrom A/alebo zeleninou. (ak nemas, tak cottage, alebo iba zeleninu a rama lora prost e skratka rastlinny tuk.) Desiata: jogurt a ovocie Obed: špagety. alebob rancuze zemiaky. alebo maso so zemiakmi. Olovrant nejaky jogurt a/alebo zelenina Večera: zelenina ku kazdemu jedlu pridaj ovocie okrem vecere to vynahrad tym ze na obed zjes napr 2-3 kusy ovocia. k obedu. Večera: jedlá, bohaté na zeleninu zeleninový šlát s bielym jogurtovym dreesingom alebo len pár kusov zeleniny. Tak to to striedaj:

mlieko mliečne vyrobky: 2-3 kusy denne najepšie mlieko na k raňajkaám a jogrty na olovrant, obed a/alebo večeru sucast vecere.

vajcia 2-3 razy tyzdenne

ovocie 5-7 krát denne
zelenina 5-8 krát denne.

pečivo pri draasaku 1 ks denne najlepšie celozrnné ale mozes aj 2.

A stym herectvom a spevom to obnov daj sa do toho a studuj. a studujem herectvo, klavir a spev a mam skoro same jednotky som najlepšia aj v triede na zs. takze do toho. za tyzden mozes schudnut aj 1,5 kila. p.s pohyb 1-2 h odiny denne. AK sa ti nechce (co by si mala prekonat) tak 3-krát dtyzdenne 10-30 minut. lepsie ako nic.

napis viac ino...rmacii. je to lahke prajem velmi vela stastia aj kazdemu pozdravuje m papapa

ahoj

p.s pisem aj z nicku Jessi_1111

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mrhám životom - Fórum - ZDRAVIE.sk