Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

jajka01

evik1..sorrko, ta stranka je cz nie sk :D ...a este ked by si chcela vediet...zacinala som na 63 kg...dnes rano som na vahe mala 58... :)) takze dufam ze sa to tak bude vyvijat aj dalej a v lete sa za mnou otoci kazda hlava :DDD

jajka01

evik1...no, vies ja som za posledne roky skusala hromadu diet a tak, ale ja nato nemam vôľu, takže kazda "dieta" mi vydrzala cca 4 dni a dovidenia :D teraz je vlastne prvy krat, co sa drzim dlhsie...a vies preco?lebo nedrzim ziadnu dietu :)) ... za ten mesiac to islo dole ani neviem ako, ale no cca aby si mala predstavu :) v prvom rade stranka: www. kaloricketabulky. sk ....super stranka, vypocita ti to udaje o tebe a zada ti ciel..cize vlastne papam tak aby som neprekrocila isty pocet KJ na den. a nieje to take tazke, ani niesom hladna. akurat som vymenila vyprazane fasirky za napr. kuracie masko na šampionoch a podobne...(aj ked nie vzdy, niektore dni som sa fakt prezrala vsetkeho) :D ...no a co sa tyka pohybu, tak snazim sa kazdy den nieco (ale nie vzdy mi vyjde- niekedy aj 3 dni necvicim), no a vlastne striedam elipticky trenazer, video cvicebne (P90x, alebo tae-bo) a 1x - 2x do tyzdna si idem zaplavat na plavaren... :)) tak nejako je to vsetko :)) fakt skus si tu stranku, mne to fakt pomohlo, mas tam aj grafy jak sa vyvija tvoja hmotnost a tak.. :)) drzim palce

evik1

Jajka,blahoželám a úprimne Ti závidím,to k dnešnému dňu?ako si to dokázala,toto obdivujem,že ked sa niekto zahryzne a potom už len hlási výsledky-super.priblíž plís,čo si zmenila,myslím oproti predch.štýlu?Lebo chápem stravu+pohyb,ale nikto nevraví,čo robil predtým a ako málo mu stačí,aby sa zmenil....

jajka01

no dlhsie som sa neozvala...takze zacala som 15. 9. 2011. dnes, cize 22heho....vaha isla o 5 kg dole, pas o 4 cm, brucho o 5 cm, stehna o 3 cm, boky o 5 cm....a vy ako? zaznamenali ste nejake vysledky? ...ako ja na cislach ano uz, ale viditelne to este velmi nieje...tak pokracujeme a uvidime :)

Kaciak88

Miiia, no pozri si dukanovadieta.com ale podla mna to fakt netreba tak drasticky dodrziavat....pride mi to moc...takze som si niektore veci fakt upravila, ale to keby som tam napisala, tak ma zjedia aj s botami. :)

Miiia

Kaciak88
Mrzí ma, že sa s tebou rozišiel priateľ, ale chcela by som sa spýtať čo je to za diétu, či by si mi nevedela poslať plán ako prebieha, alebo link na stránku kde by som si to mohla pozrieť. Ďakujem, veľmi!

Kaciak88

No baby...tak ako, priznam sa, ze cez vikend sa so mnou rozisiel frajer, takze aj ja som sa nasrala a kupila si jednu cokoladovu tycinku..na nervy...ale nechudla som kvoli nemu, takze je to jedno...chudnem kvoli sebe...No a ja som vyuzila zaklady Dukanovej diety.Ani nahodou ju nedodrziavam na 100%, ale vaha ide dolu..a odkedy? no tych 5 kg zislo za mesiac...ale tam je prvy tyzden brutalny, to sli 3 kg, teraz sa to spomalilo...ale nejde o vahu...obleciem kopec veci, ktore som uz predtym nezapla...alebo sa do nich proste nenarvala...snazte sa...a vysledok bude....ja som sa zatala...a ide to...mam kopec priatelov, ktori ma podporuju...takze je to fajn..len ten moj chlap ma mrzi, ze sa na mna vykaslal... :(