Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

Miiia

Ja viem, že to nieje správne, keď to beriem príliš vážne. Ale proste ja nechcem byť tučná! A čítala som, že čím viac je medzi diétami a cvičením prestávok tým viac si človek ubližuje. Zničí si tak metabolizmus a je tam znovu nábeh na priberanie. Proste, že keď niekto chce schudnúť, radikálne, musí sa obmedzovať. Ja chcem schudnúť 25 kíl. A bola som už skoro na -10 kg a znovu som pribrala 2 kila hore. Proste ma to strašne štve!

Katkaaaaa

ahojte baby...taaak ja mám výsledok po 2 a pol týždni....vážim sa po takom blbom čase, lebo som doma práve a len tu mám váhu:D...ale teda dala som to dole z 93kg na 89,8kg!!! nie je to nejako extrémne veľa, mohlo byť aj viac, ak by som nemala pár prežieracích chvíľ, ale aj to poteší:)

mo9mi9mi

miiia....to neber jeden den tak vazne....ja som mesiac bola poctiva a teraz tento vikend..teda vcera dnes jem setko co mi pride pod ruku....proste bola som vcera v bare s kamosmi aj s priatelom a tak sme sa odviazali tak sme si aj vypili aj chipsy a tak...preboha sak som mlada nebudem sa tyrat.....a od pondelka ficim dalej :D :D :D dnes dalsia akcia......ale buduci vikend nejdem nikde ..takze zase mesiac mozem chudnut..

lenik27

Pomaham ludom pri chudnutí zmenou zivotneho stylu. 100% funkcne bez jojo efektu. Ak mate seriozny zaujem napiste mi na : lenik22@gmail.com
Spekulantom neodpisujem...len seriozne. Aj bez pevnej vole.

VaMo

Tak ked to beries tak, ze do toho automaticky vhupnes, ked jeden den bude "zly", tak to je nespravne vychodisko.
Ja som potom dnes do toho vhupla zase a poriadne - od 18.00 doteraz som prijala asi tolko kalorii, co by som mala pocas celeho dna...ale otvorili sme si vinko a ja mam jednoducho po pohari vina neskutocnu zravost - ale zajtra to uz tak nebude, ani najblizsie dni a to je podstatne. Netreba sa hned "vzdat", ze uz teraz budem takto fungovat kazdy den...NEBUDEMa ani ty nie.
Zajtra doobedu cvicime a stravujeme sa dobre :-)

evik1

to je hlúposť: v kuse chudnúť-to nevydržíš a nie je to dobré.ty potrebuješ zmeniť životný štýl,potom to bude samozrejmosť,že budeš chudnúť tak,aby si si to ani neuvedomovala.To je ako: nevládzem byť pod vodou 24 hodín vkuse,potrebujem sa aj nadýchnuť,kým sa zmením na morskú pannu...

Miiia

ACH! Potrebujem poradiť, ako udržať váhu, nemôžem vkuse chudnúť vyčerpáva ma to, chcela by som si robiť prestávky, postupne chudnúť. Lenže ono to nejde. Ak nedržím diétu a čo i len jeden deň necvičím o 1kilo je viac. Zbláznim sa!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám niekoho na spoločné chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk