Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

objednavka z ameriky

janaks

daka za info :D aj tak tomu nechapem.nakoniec som zistila, ze to ani nie je z ameriky, ale z ciny...len maju menu v dolaroch...tak teda...chcem si objednat spolocenske saty za 69,99dolarov...postovne je tam myslim okolo 15dolarov, cize budem platit este to clo alebo co? aaa je to teda vela? tomu , co ste pisali moc nerozumiem :D mam 15 a takymto veciam moc nerozumiem :) vdaka

lost

sranda je ze postovne pod 40eur je takmer nemozne :D

cely colny system je rpizivnicky system :D

nevedia ako oklbat ludi, v Kartel Unii, ehm sorry, Europskej Unii som chcel napisast :D nejak mi to uslo :D lol

system

zaplatis clo, preukazes ze si zaplatila a colnici ti to poslu domov. Ale ti co sa vyznaju a nakupuju z e-bay uz vedia ako na to aby neplatili, proste poslu colnikom papier o kupe resp fakturu, zmenia tam sumu na mensiu ( lebo clo sa plati od urcitej sumy vyssie neviem ci je to 40 € ci kolko ) a tym padom neplatia clo :D (ovsem ak suma nepise na baliku :P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

objednavka z ameriky - Fórum - ZDRAVIE.sk