Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Počuli ste už o Thermofiber?

Príspevok v téme: Počuli ste už o Thermofiber?
ayvi

Ahojte chcela by som Vás požiadať o radu, kto má skúsenosti s príčeskami thermofiber hair. Počula som, že sa môžu natáčať, žehliť atď, ale predsa len sú to umelé vlasy tak sa obávam, že vyzerajú voči pravým neprírodzene a príliš sa lesknú. Tak kto už niečo takéto vyskúšal, budem rada ak aj mne poradíte.
Ďakujem. :)

Matia

ja som si ich tiež kúpila, vyzerajú skvele, ja som veľmi spokojná, ešte som ich však nenatáčala, ani inak neupravovala, uvidím teraz v piatok, určite sem pridám svoju skúsenosť :)

MegaFlegma

Ja tieto vlásky mám,som zaťial spokojná.Sú dosť lesklé ale inak ako živé. :)Aj ked keby si mam kupovať druhy krat investovala by som do pravých ludských vlasov.No pre nenaročné kludne stačí aj toto. :)

marlenkaujk

nevadi.....aj tak ja som sa nakoniec rozhodla pred ludske vlasy a som spokojna, daju sa pekne farbit a doladit k mojej farbe vlasov, co s umelymi neni mozne,cize to by boli peniaze vyhodene do kosa.niet nad ludske:)

marlenkaujk

ahoj...ja som o tych vlasoch thermofible pocula...ale ohlasy su na to vseliake..jedna baba mi pisala ze ich nosi aj nosila a ze je snimi spokojna,ze ked ich natoci drzi jej to tvar ovela lepsie jak ludkse vlasy,a ze proste tie vlasy nevyzeraju ako umele...a zase druha mi vravela ze mi vydrzia dve mesiace a ze je to umelina...premyslam o tom ze si ich kupim a sama vyskusat.ale neviem sa rozhodnut...ak ma niekto skusenosti s tymito vlaskami thermofible ,prosim pripojte sa do tejto temy:)vdaka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Počuli ste už o Thermofiber? - Fórum - ZDRAVIE.sk