Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"lesknem sa"

Príspevok v téme: "lesknem sa"
ratunka

Ahojte ... mám dost problematickú pleť - čo sa týka vyrážok, ani nie ... s tým sa netrápim, no .. veľmi sa mi mastí !! používam čistiacu vodu na mastnu plet, no ako to tak vnímam, tvár sa mi ešte viac leskne ... vie niekto nejakú zaručenú kozmetiku aby sa toto moje "lesknutie" už konečne stratilo ??!!

sewie

kremy a pletove mlieka na mastnu plet su paradoxne lepsie ako pletova voda-mlieko "odmastuje":) a na vecer samozrejme puder:)

xyzz

krémuj. ja som tiež mala veľmi mastnú tvár, no ako som ju začala natierať kokosovým olejom je absolútne v pohode, vôbec sa neleskne. Len keď si ju zabudnem natrieť tak potom mám mastnejšiu

blablablabla

1. pouzivaj puder 2. po vycisteni pleti si ju nakremuj kremom pre mastnu plet, pretoze ked ju vysusis zacne sa este viac mastit a lesknut

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.