Poštipanie hmyzom pomóc

Príspevok v téme: Poštipanie hmyzom pomóc
Migi11

Dobrý Ďen.Chcel by som sa vás spýtať či sa niekto nestretol s poštípaním hmyzu na stehne a následne ochrnutím končatiny konkrétne od kotníka dole skrátka nemôžem hýbať ani prstami na nohe.Nebolí to ale som teraz v zahraničí na rybách a najbližší lekár je asi 100km daleko.Čo ma poštípalo neviem.Neviete niekto poradiť?Stalo sa mi to zo soboty na nedeľu keď som spal a je to také isté aj po dnes a na aute neujedem.Opuchy niesu,iba okolo poštípaného miesta mierne červené.Za radu vopred Dakujem

Deria

Tak to je zle, vlastne si sam na seba odkazany...ale ako by si isiel domov, ked nemozes autom sam ist? Nemozes sa spojit s tvojimi kamosmi, (neviem, ako daleko su od teba)nech sa vratia? Vies sa dorozumiet....finsky...anglicky? Mozno by si mohol poprosit nejakeho "okoloiduceho" o pomoc. Ked dostanes nejaku otravu, bude neskoro, rob nieco, lebo to nie je sranda! Ten propolis si mozes takcitak davat.

Migi11

Niečo s tou nervovou sústavou to môže byť proste aspoň viem ake to je keď je človek ochrnutý.Chlapi prídu až zajtra ja som vo Finsku sam na chate a strážim veci.Použil som propolis ale nič sa nezmenilo.Budem musieť ísť asi dom ked sa to nahodou nezlepší.Čo by ma veľmi sra...Inak Ďakujem za odpovede

Deria

No hadam tam nie si sam, popros niekoho, nech ta odsoferuje k doktorovi, uz si tam mal byt! Neviem, co to moze byt za hmyz, neviem ani v akej krajine si, poinformuj sa radsej domorodcov. Nepodcenuj to!