vztah po 2 a pol roku

Príspevok v téme: vztah po 2 a pol roku
miami-beach

sme s priatelom 2 a pol roka a mame dobry vztah len proste mi chybaju take malickosti ze mi nekupi kvietok a myslim ze sa uz ani tak netesi za mnou berie to ako jasnu vec je mily aj vsetko len niekedy aj ked sme sa pohadali ho to trapilo a tak a teraz akoby to s nim nic nerobi ,,, a chyba mi to ako sa dakedy na mna tesil a nwm ci to je normalne ze to uz po 2 a pol roku berie inak ale mne to chyba ,,, ze uz mi nepise basne a kazdy den peknu smsku ,,, a nebojuje uz o mna ,, mosno je to aj moja vina lebo vzdy ked sa pohadame doleziem ,,,

miami-beach

mam 18 a hej je to moj prvy vztah ,,, neviem ,,, proste ja viem ze ma ma rad ale je si mnou velmi isty a jemu aj vadi to ze ja cakam od neho to ze sa ma chovat ako keby sme boli spolu mesiac m,,, povedal mi ze on to uz berie inak ze ma miluje ale ze chce ist uz aj s kamosmi von a tak ,,, ale ja by som s nim travila cele dni kludne neviem preco som sa aj ja tak zmenila byvala som ina ,,, bola som rada ze prisiel za mnou na hodinu a boli sme radi ze sme spolu ,, nezatazovala som ho kravinami s kym bol kolko bol a kde bol a bola som ovela veselsia ako teraz ,,, kazdy mi povedal ze som sa zmenila ved predtym ako som ho mala kazdy piatok som behala po diskach a teraz ?? teraz uz nie aj ked som zacala choduievat vonku s byvalou partiou ale aj ked som tam kus dlhsie tak uz mam vycitky ze idem domov kvoli nemu aby sa nehneval ... lebo on s nimi von chodievat nechce ,, aj to je dalsi problem ,, roste sme mladi a nevieme sa spolu bavit ,, len ked sme sami ale nemame vela spolocnych kamaratov ja jeho kamosov beriem v pohode ale on mojich ani nie ,,, je to kus sebecke podla mna lebo ja by som velmi chcela aby isiel so mnou lebo takto ma nuti vybrat si medzi nim a nimi ,, v piatok radsej ostanem s nim doma akoby som sla s nimi ,, a neviete si ani predstavit aka rada by som bola keby ideme s nimi bavime sa a ptom by sme sami isli k nam ,,, alebo ja nwm ,, nepotrebujem casto chodit von len proste chcem aj s nim mat nejake zazitky okrem sukromnych ,,

Deria

Po dvoch rokoch vznikaju casto krizy. Najskor si poloz otazku, ci si sa nezmenila aj ty. Skus ist na to inak. Nedoliezaj za nim po hadke, ak si v prave, skus sa mu aj neozvat. Staraj sa o seba, aby si bola pre neho stale pritazliva. A prekvap ho niecim, napr. novym zvodnym pradlom.