neznasam ju a ona mna...

Príspevok v téme: neznasam ju a ona mna...
lamborginka

Neznasam ju,,,je to expriatelka a zaroven asi aj buduca priatelka mojho brata ,,je to cudna osoba ,,alebo cudna som ja ,,len tolko k nej ,,,snazila som si najst k nej cestu aj ked prve sympatie nepadli po prvom stretnuti, ani po druhom ,,,chodili spolu , boli spolu, a mna uplne ako keby ignorovala alebo sa snazila brata odputat od rodiny, odomna ,,,s bratom sme mali velmi dobry vztah bol pre mna najlepsim kamaratom ,,vo vsetkom..prisla ona ,,nespoznavala som ho ,,,ked bol snou zakazaala mu zdvihat telefony, ak videla ze mu volam ja alebo matka a samozrejme opantaný nou vzdy posluchol, bola panovacna , zla protivna...je vela veci ktroymi ublizovala aj jemu ,,len sam si to zle neuvedomoval ,,videli sme to len my ale nechali sme to na nom,,,zalubeny clovek je ako blazon ,,,hluchy slepy ,,,vsetci, cele okolie, vsetci ich znamy , kolegovia z jej, z jeho prace hovorili o nej aka je zla , zakerna ,,,a ona to jendoducho vedela snim ,,, prislo otvorenie oci ,,,rozisli sa ,,presiel pol rok po rozchode a zacinaju sa sttretavat opat,,,a brat opat ,,ignoruje ma , ma sebavedome vystupovanie , opat kasle na kamaratov a jeho prioritou je len ona ,,, neviem co sa stalo ,,,vzdy ho len vyuzivala, robila si snim co chce a brat aj ked si to vsetko uvedomoval po case opat sa vracia do toho isteho,,,ale nechame to na nom,,,,musi sam vediet co chce ,,ta zena pride ku mne do prace ,,,sedi ,objedna si ,,,absloutne nekomunikujeme a este sa arogantne a povysenecky sprava ,,neviem preco ale nenavidim ju ,,nedokazem si k nej najst cestu,,,s bratom sme mali velmi dobry vztah ale ako prsla ona vsetko je ine , odisla opat sme boli ako nerozlucny par a teraz opat ,,,,,,tak by som si priala aby bol stastny po boku noramalnej zeny , zasluzi si to je inteligentny mlady muz, zaklada si na kariere , schopny sikovny , pekny a preco prave ju??????preco ? tak by som chcela mat normlanu svagrinu ,,,a nie toto ,,povysenecky sa pozera a este povyeseneckejsie sprava a ten pohlad ,,akym sa pozera zakerne na mna,,,este aj ked ma brat nahodou obdaril nejakym darcekom mimo sviatku robila sceny ,,ako je to mozne vraj co mi ma kupovat co darceky,,,uplne znicila nas vztah a nici ho oopat ,,,je evidentne ze ma nenavidi ,, a asi aj ja ju ,,,,ked prvy krat chodili spolu ,,dala som ju pozdravit po telefonate a odkazala mi ze sa nemmam miesat do ich vztahu(a to bol len pozdrav zo slusnossti )opat som hladala chybu v sebe ,,ale toto nie ,,,ako mam zaluenemu sprostemu bratovi otvroit oci aka je ?vsetci mu ich otvaraju aj on si ich otvoril ked sa snou rozisliel a teraz opat ,,chcem aby bol stastny nie sa len trapil ,,ked boli spolu len sa hadali, vecne mu vycitala,zvysovala hlas a robila si snim co chcela a este odvracala od rodiny ,,,a chlap sa dal ,,, tak by som chcela aby mal normlanu priatelku nie zlu, arogantu , protivnu ,,,,ju ..ako mu pomoct ?

ZgPortalka

Niekedy nie je na vine tá priateľka brata ale sestra priateľa. Odrazu príde iná žena, ktorá začne tráviť viac času s tým "bratom" ba dokonca začnú spolu žiť, a sestre (čo je v podstate tiež len žena) sa akoby zrúti svet a zúri len na ňu!! že jej ukradla brata. Čisto psychopatickké mi to príde.
Veď tvoj brat má jednoducho vzťah! ty sa do toho nestaraj! ak je on šťastný aj takým spôsobom a s takým vzahom tak ho nechaj je to jeho život, predpokladám že je dospelý, že nemá 15 či 17 rokov.
Ak bude potrebovať pomoc a skutočne máte taký dobrý vzťah ako píšeš určite ťa o pomoc požiada. Nerob to násilím. Možno ju len vidíš v zlom svetle. A možno ťa tiež nemá rada a preto ti robí natruc.

tina78 súhlasím a tiež pozdravujem všetky trapky-drbky-sestričky. Su to p...

pralinka89

ja mám tiež taku švagrinú, manželov brat si našiel taku bosorku, ktorá si nevidi dalej od nosa a je velmi vypocitava. Ked nieco od svokrovcov potrebuju tak su zlatí, milí obaja a ked nie tak o nich ani nezakopnu. Ani ich decko nechcu dat postrazit svokrovcom. A svagrina len ohovara a intriguje a kazdemu ublizuje a este ona chudatko sa hra nanevinnu že jej je ublizovane. S nimi sa neda aj sme sa snazili vychadzat ale bolo to zbytocne tak sme prerusili kontakty. Vdaka nej sa aj bratia rozhadali a aj svagor si rodicov nevazi. tak ho opantala, že to až pekne nie je.

pralinka89

ja mám tiež taku švagrinú, manželov brat si našiel taku bosorku, ktorá si nevidi dalej od nosa a je velmi vypocitava. Ked nieco od svokrovcov potrebuju tak su zlatí, milí obaja a ked nie tak o nich ani nezakopnu. Ani ich decko nechcu dat postrazit svokrovcom. A svagrina len ohovara a intriguje a kazdemu ublizuje a este ona chudatko sa hra nanevinnu že jej je ublizovane. S nimi sa neda aj sme sa snazili vychadzat ale bolo to zbytocne tak sme prerusili kontakty. Vdaka nej sa aj bratia rozhadali a aj svagor si rodicov nevazi. tak ho opantala, že to až pekne nie je.

pralinka89

ja mám tiež taku švagrinú, manželov brat si našiel taku bosorku, ktorá si nevidi dalej od nosa a je velmi vypocitava. Ked nieco od svokrovcov potrebuju tak su zlatí, milí obaja a ked nie tak o nich ani nezakopnu. Ani ich decko nechcu dat postrazit svokrovcom. A svagrina len ohovara a intriguje a kazdemu ublizuje a este ona chudatko sa hra nanevinnu že jej je ublizovane. S nimi sa neda aj sme sa snazili vychadzat ale bolo to zbytocne tak sme prerusili kontakty. Vdaka nej sa aj bratia rozhadali a aj svagor si rodicov nevazi. tak ho opantala, že to až pekne nie je.

xxxxxxxxxxxx

no jo...zvlast si pamatam ked si napisala dlhu temu aj o svojej kamaratke ktora je tiez nejaka cudna a nie ty...co tvoj domacky alkoholizmus? uz ta presiel? alebo este pretrvava a pod vplyvom sem chodis pisat romany?

mimula

lamborginka, co vidis a tvoja rodinka vidi pre brata ako dobre, myslim tu holku co bola u vas na vikend, ktora bola mila, usmievava, zabavna a tak, videla si ju ako uzasnu, len brasko vidi svoje stastie inde, mozno ho take holky odradzaju, mozno potrebuje adrenalin, hadky, neustale sa snazit aby bolo fajn. On potrebuje holku pri ktorej sklopi uska a poslucha, ktora mu nic nedaruje, pri ktorej vie ze to nie je az take lahke so snou. A to ho robi stastnym. Ze po vsetkom tom zlom, stale vidi i to dobro v nej. Niekedy je ta laska pomylena, co je dobre pre druhych nie je dost dobre pre nas. Kolko mas aj takych bab ktore su vo vztahu, kde nie su uplne stastne, mozno i vela krat si poplacu, ale predsa ostavaju pri tom partnerovi, lebo vidia tam stale aspon kus dobra, aspon kus stastia. Nehovorim ze je to spravne, len ti to chcem vysvetlit. On sam neskor pochopi, ze holka s takym charakterom sa nezmeni, a ak sa bude viac trapit, tak verim tomu ze ako prvy da kopacky on. Vies tak ma napada, ze mozno sa k nej vratil, lebo ona sama mu dala predtym kosom, a chcel to skusit este raz...lebo vidi to svetielko, len verim tomu ze keby to bol on co ju necha, ten ktory sa trosku z toho zalaskovaneho opojenia preberie, uz by sa k nej nevratil. Nechaj ho tak, je to jeho zivot, nechaj ho, nech sam padne na usta. Nech sam sa preberie. Raz to pride. A tym ze kazdi na nu hovori zle, vobec ho tym neodradzujete, praveze pre to ho to k nej stale taha. Ked trosku dospeje, a upokoji sa....pochopi, a verim ze bude chciet pokojnu milu holku, s ktorou stravi velku cast svojho zivota. Takze nechaj ho tak...bude ok :)
co sa tyka tej holky s ktorou teraz je, zachovaj si hrdost, ale bud stale mila, raz sa musia lady prelomit. :)

Leela333

Síce horko-ťažko, ale prelúskala som sa cez to tvoje písmo. Nič v zlom, ale je ťažké písať jedno písmenko v slove len raz?

A k tvojmu problému... myslím si, že dosť žiarliš. Možno to dievča je zlé, možno nie. K nej sa nebudem vyjadrovať, lebo ju nepoznám a nerada beriem do úvahy len jeden subjektívny názor, keď si mám o niekom vytvoriť mienku. Ale z toho čo si ty sama napísala je vidieť, že žiarliš. Ja so svojím bratom nemám bohvieako dobrý vzťah, takže si neviem predstaviť tvoju situáciu, ale zrejme ti chýba, že teraz sa nevenuje len tebe, ale aj jej. A ako vieš čo si myslia jeho kolegovia a kamaráti? Rozprávala si sa s nimi všetkými? A ešte k tomu dievčaťu, čo sa ti tak páčilo... vidíš, to je presne ten problém. Ty by si bola najradšej, aby bol s ňou, lebo sa ti zapáčila a príde ti nepochopiteľné, že jemu sa nemusela páčiť? To, že tebe sa zdala preňho dobrá neznamená, že s ňou hneď musí byť. No tak ho asi veľmi nepriťahovala alebo si za ten čas s ňou uvedomil, že si s ňou nerozumie. Je to jeho život a môže sa rozhodnúť s kým chce byť.

A opakujem, že nemám žiadny názor na to jeho dievča. Aj keby bola taká, ako si povedala, nechcem o nej nič hovoriť len z tvojho subjektívneho názoru kým nepoznám aj ten jej. Kľudne jej môžeš dokonca krivdiť ;)

lamborginka

Deria dakujem za pekny nazor naozaj velmi pekne napisane a pritom tak rozumne ,,,cely tvoj prispevok ze zalozeny na reale ako keby si naoazaj do toho videla presne to som sa snziala opisat v tom km dlhom prispevku a tak som to rozpisala a ty par riadkami a vystihla si to uplne presne ,, )) mylsim ze by si mohla zalozit nejaku pschologicku poradnu ,, )vies sa na to pozriet oboma stranami ,, je to tak ,, dakujem )))ň

lamborginka

niie je to uplne tak ,,,vela lludi to moze bbrat ze ziarlim , prave naopak vzdy som mu priala aby priviedol domov nejakuu zenu ktora ho naoazaj bude mat rada a budu spolu stastníí a ja budem mat fajn svagrinu v ktorej najdem dobru kamaratku ,,a aj sa tak stalo priviedol domov jedno dievca , ktore u nas bolo vikend, mile , vtipnee, inteligentne , zabavne sadli sme si hned po prvom stretnuti aj s rodicmi ,,velmi smem si ju oblubili dokonca som plakala po troch dnoch ked som ju videla odchdzat domov ,,, len brat ,,, neviem preco ,,hpovedal nie ,,, ze ho nicim neoslovila dokonca sa snou nevedel ani rozlucit ,, ani sms na rozlucku nic jendoducho po tom vikende ani sa jej nikdy neozval a tak som si prialaa aby to bola prave ona ,,,a vsetci vidia ze nema stastie nazeny akoby si hladal nieco ine ako to dobre ,,, a ziarlivost to nie je ,,, to by znamenalo potom ze aj jeho nadriadena ziarli , aj jeho kolegovia, aj kamarati , jejj kolegyne pretoze vsetci maju spolocny nazor ,,je dokonca aj v praci neoblubena a vela ludi sa o nej vyjadruje len negativne ,,,aj som chcela ze tedda skusim si k nej najst cestu predsa nie je taka a aj ked som sa snazila vzdy to nejak odbila alebo prejavila nezaujem a len sa zavreli s bratom do izby a nikam sa to neposunulo ,,, chapala som ich ze chcu byt len samy dvaja ale ked som videla co snim robi , ako sa k nemu sprava ,a tretia osoba sa teda plietla do nich ,,,jej matka ,,, ktora vyvolavala mojmu bratovi na telefon ako je to mozne ze sa pohadali alebo ze neprisiel ,,,a to bol ten kto sa miesal ,,,vyjadrovala sa o mne tak aby som sa nemiesala do nich a pritom jej matka bola ta ktora riesila za nu problemy s bratom ,,museli by ste trosku do toho viac vidiet ,,naozaj to nie je o ziarleni ,,je to len o tom ze chcem mojho brata vidiet stastneho nie jeden den stastneho a na druhy den ako sa trapi pre nu ,,, a ,,co sa tyka mna ,, mala som vztahy vzdy som sa s priatelovoou rodinou snazila vyczdzadat a mat dobre vztahy a najma s matkami sme si nasli spolocnu rec ,,a rozumieeme si aj po tom ako som opustila ich synov a vztahy mame dobre i teraz ,,,a mne sa rodicaia starali len v tom ked videli ze vo vztahu uz vymylsam a vykrucam sa z toho ,nezdviham tel,neodpisujem na sms , odmietam strtetnutia vzdy mi len dohovarala v tom dobrom aby som nebola taka tvrda a vzdy mi schvalovali ked videl i ze mamm pri sebe niekoho kto ma ma naozaaj rad ,,, a vzdy dobre spolu vychdzali ,,,ja len chcem pre brata aby bol stastny ,,, vidiiim to inak ako on zalubeny blazonko ,,,, tak by som mu to priala ,,,nehovorim to len ja hovori to dalsich 100ludi... ale preco do tej nespravnej ,,,prajem mu ale sam povedal ze vie aka je , ze ju svojim sposobom neznasa za to aka je , ze to vidii ..ale nemoze na nu prestat mylsiet ,,,, hm ,,, co uz neviem ako mu pomoct a sam povedal ze dobre zeny ho nepritahuju ,,,,tak ,,a,si ajj tym to bude ,,,nechapem ,,,