Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

boj za krásny zadoček :)

Príspevok v téme: boj za krásny zadoček :)
aplleass

Asi pred rokom som oplakávala moj objemný zadok. Neustále som sa pozerala do výkladov, a nechcela som veriť že to je moje pozadie :) . Dnes sa karta obrátila, schudla som, bohužial, bez cvičenia, takže mi ochabli moje dovtedy nezdolatelné svaly a zadok zmizol. Zadok som nikdy neposilovala, svaly som maly vždy velmi tvrdé a objemné. Teraz viem aký je to pocit chodiť bez zadku, takže by som chcela odstrániť napáchané škody a pekne si ho vypracovať a zagulatiť. Pridáte sa? :) za rady a cviky budem rada

aplleass

jankaaaaaaa
mala som svaly, samozrejme určité percento tuku bolo aj tam, ale zadok som mala tvrdý ako skalu...podla mňa logicky, ked schudneš, bez toho aby si cvičila, tak mi z zoho vyplýva, že prvé odídu svaly...

Sunshine_O
nerobila som v podstate nič :) keď som sa drilovala cvičením a obmedzovala som sa v strave, skoro nič som nezhodila....potom som chudnutie prestala riešit a kila išli dole, bohužial aj zo zadkom :D chcem ho preto dostať do formy spať :)

jankaaaaaaaaa

akoze ked si schudla tak sa ti stratilis valy podla teba? ved si schudla tuk ktory si na zadku mala. keby si predtym mala aj bez cvicenia svaly, tak ani dietou by sa ti nestratili. takze tvoj zadok bol len tuk, ked teraz po schudnuti nieje ziadny

Sunshine_0

A ako si si schudla? prezrad :P
čo sa týka toho aby sa ti zväčšil zadok, tak by si mala v posilke cvičiť na strojoch kde máš precvičovanie sedacieho svalstva a ťažké závažia cvičiť a žiadny aerobik

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

boj za krásny zadoček :) - Fórum - ZDRAVIE.sk