Som totalne na dne

Príspevok v téme: Som totalne na dne
nikuska789

Prosim vas poradte ako mam zistit ci ma podvadza priatel. Pozname sa už vyše 2 tyzdne ale nesprava sa ako ostatny chalani. Na Facebooku nechce vypisat ze je vo vztahu so mnou, ani velmi nechodi na internet, som sa od kamosky jednej dozvedela ze je normalny chalan a aj podla nej nema inu, ale sprava sa pozrievavo. Som nestastna neviem sa na nic sustredit a potrebujem radu ako zistit ci ma podvadza. Prosim.

User_37597

sewie
chapem ty si clovek ktory ma rad fb za toto...vies ono to je v pohode co vravis ale ja mam tych kamosov dokopy 10.a ked poviem kamosov mysli tym fakt kamosov.takze hej ostavam udivena ze s tych 45 ludi sa ozvali smskou alebo telefonatom 4 a zvysok bol rodina.
ja mam na tieto veci kalendar a tam si znacim meniny narodeniny ludi kt si vazim a mam ich rada.celi rok sa mi ludia dokazu ozvat ked nieco otrebuju ale moje narodeniny si nepamataju..divne nie?

pozri-

ale prosim ta vobec nie-ja to beriem tak ze si pisala len z reality nejaku skusenost a to ze mas narod.je len nahoda
aj ja si myslim ze fb je somarina-ani tam nie som ani mi nechyba...ale kazdy je iny a kazdy sa zabava nejak inak...

User_37597

no tak dik..teraz to bude vyzerat ze som to som napisala len pre to aby kazdy blahozelal :D
nie fakt fb je zivim dokazom aky su ludia blbi ked sa riadia fb.