Som totalne na dne

Príspevok v téme: Som totalne na dne
nikuska789

Prosim vas poradte ako mam zistit ci ma podvadza priatel. Pozname sa už vyše 2 tyzdne ale nesprava sa ako ostatny chalani. Na Facebooku nechce vypisat ze je vo vztahu so mnou, ani velmi nechodi na internet, som sa od kamosky jednej dozvedela ze je normalny chalan a aj podla nej nema inu, ale sprava sa pozrievavo. Som nestastna neviem sa na nic sustredit a potrebujem radu ako zistit ci ma podvadza. Prosim.

pozri-

BIBISA ani ten kto ti napise zelanie-nemusi byt priatel-niekto si aj tym zelanim len hoji svedomie a tak...
takze dnesnej dobe ani slovko prepac,zelania a podobne slova nemaju taky vyznam ako kedysi...vsetko je zvratene a clovek nevie co je dnes pravda a co loz...

User_37597

vsetci sa strasne riadia tym co "povie" nejaky debilko alebo co sa teraz "nosi"...ludia uz nemaju vlastny vkus..uz maju vkus taky aky je teraz predpovedany modnou policiou..ale ze uz sa vsetci riadia aj fb?to som si do dnesneho dna nemyslela.pozrite sa len na to ze ja mam na fb 45 priatelov.dnes mam narodeniny a tak som si skryla datum narodenia.no a aky su vsetci kamarati teraz ked mi doteraz ani jeden z nich nenapisal?je lahke sa kuknut na fb kto ma dnes narodeniny ale umenie je ked si ta niekto na tolko vazi ze si tvoj datum narodenia zapamata alebo zapise do diara a posle sms.nie ked napise lebo vidi ze niekolko ludi napisalo na nastenku...ale rozhodne si nemyslite ze mi to trha zily..len sa coraz viac utvrdzujem v tom ze skutocny priatelia su rodina.

sewie

no v tomto pripade ziadny vztah este neni-sak sa poznaju len dva tyzdne!!! ojka ma pravdu...prestan nanho tlacit a budte "kamarati" a casom uvidis ci z toho bude "chodenie". to niekoho poznas dva tyzdne a hned si ho musis "oznackovat" ze frajer?
mimochodom segra ma frajera uz dva roky a ani jeden nema na fb ziadny status:D hahahaha.....

User_37597

t333
no tak to teda niesi.podla man sa chod liecit.lebo ked neni vztah na fb neni vztah ani v skutocnosti...:D

User_37597

dobry nazov temy...si totalne na dne a to ste spolu len 2 tyzdne.co bude ked budete spolu rok a on ta naozaj bude podvadzat? :D

BJ

Mi to pripada, ze takyto ludia, co su na dne kvoli tomuto, budu pachat samovrazdy, ked tato kriza pokroci do dalsieho stadia a sposobi hladomor.