muzi verzus

jooe ker

dufas spravne ........ aj ja dufam ,ze uz nebudem musiet tvoje komentare odrazat :) ....... ja a otazniky ??? ... sa bojis co to za "cudo" sedi na druhej strane :))

alle

tak nevyhoda zien: kazdomesacna menstracia, nerovnomerna hladina hormonov, tehotenstvo, porod, strara zena si horsie hlada partnera ako stary muz, mensie platove ohodnotenie, riziko znasilnenia(vecer nemoze ist sama von atd), nemoct vyskusat viacero partnerov bez toho aby nevyzerala ako stetka, popripade zlatokopka ak jej prirodzene imponuju uspesni a mudri muzi..

Vyhody zien: pekna zena si skor najde pracu, kamaratov, nemusi si platit drink:P, chlapi jej radi pomozu s vymenou kolesa, ziarovky atd..,

Nevyhody muzov: na kupalisku kazdy hned uvidi jeho vzrusenie:D, vseobecne ocakavanie ze dokaze uzivit rodinu a ze bude uspesny(cize spolocensky natlak na ich financnu stranku), v mladsom veku bojuju s vacsou konkurenciou u zien

Vyhody muzov: lepsie platove ohodnotenie, nie su hodnoteni spolocnostou na zaklade vyzoru, vacsia sila, cim starsi tym viac sexi u zien(na rozdiel od zien), technicke zrucnosti, minimalne na Slovensku je zauzivane ze muz pride z prace a ma :navarene, oprate, vsetko umyte, ozehlene a postarane o deti, pritom zena rovnako chodi do prace

myslim, ze sa obe pohlavia fajn doplnaju:)

vinea

aspoň čo sa týka kariéry a postupu v práci, tak to ešte stále majú muži v porovnaní so ženami lepšie (nie všade ale vo väčšine firiem úradov áno).
Či už čo sa platov týka (prosím, teraz neútočte, je to predsa štatisticky zdokladované že na tých istých postoch a pri tom istom vzdelaní má muž vyšší plat či zaradenie než žena, takže isto tu nechcem rozpútavať nejaké vášne muži verzus ženy).
A zas je pravda, že tá žena keď chce byť úspešná, musí vynaložiť viac toho úsilia snahy (aby presvedčila dokázala že na to má, že predčí aj mužov a zároveň aj preto je viac pod drobnohľadom kontrolou či to zvláda ap) a zároveň musí aj viac obetovať, lebo je pravda, že nie vždy a pri každom povolaní sa dá kariéra zlúčiť s rolou matky manželky ap