Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priveľké tetovanie

Príspevok v téme: Priveľké tetovanie
BarefootBee

Zdravím.Pred nejakou dobou som si dala urobiť tetovanie na krku, no s výsledkom som moc spokojná nebola nakoľko mi prišlo/príde to tetovanie priveľké.Odstrániť si ho nechcem, no ak by bolo možné tak zmenšiť určite.Tým myslím prekryť to tetovanie z vonkajšej strany telovými farbami viac ku stredu (je to motív keyhole takže by to šlo).Otázkou však nadalej ostáva či je to VOBEC možné:/..podotýkam tattoo je čisto čierne

bibisa

no tak je to vacsie ako to co si nam dala link?mne sa to paci.je to ine.no dala by som si to na chacharu :D tam by sa to hodilo :D

tak ako??

a to ti najprv neotlačili na krk, aby si im povedala, či to tak chceš alebo nie?? načo si si to dala, ked sa ti to tak nepačilo? ach....

BarefootBee

vlastnu fotku zatiaľ nemôžem poskýtnúť no čerpala som inšpiráciu z tohto:
www.google.sk

neviem koľko cm to môže mať, ja mam 3cm výšku no predstavujem si to original v 2 keby to bolo, a odstranenia sa trochu bojim prave kvoli tym jazvám ale aj finančene je to nakladne

jankaaaaaaaa

napadlo ma ze by sa to dalo odsttranit, ale len tie kontury z vonkajsej strany, tak by sa to tetovanie zmensilo. ale neviem ci sa to takto da, ale ci potom neostavaju jazvy

bibisa

nemozes nam dat link na fotku?velmi by ma zaujmalo ako to vyzera..mozno by ti viac ludi povedalo ze to naozaj pekne.

jankaaaaaaaa

myslim ze to nieje mozne. aj kebynato pouzili telovu farbu, tak cierne tetovanie cez to bude isto presvitat..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priveľké tetovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk