zmena zdravotnej poistovne

Laurina22

A tak ako hovori Tpch,to ako si lekari upravuju body a to,ze kazdy druhy ma vlastnu jednodnovku je nepredstavitelne,no nadruhej strane sa to dalo ocakavat.

Laurina22

Ivana,moje slova si vytesaj do kamena a daj si ich do spalne.Za svojimi slovami si stojim.

Ci veris ci nie,aj v poistovni sa naozaj nieco robi a aj v poistovni su ludia,ktorych taketo vyjadrenie nastve a chcu to riesit a naozaj tych lekarov riesia.

Ja sa nejdem zastavat Unionu ale povedz mi,zda sa ti normalne,ze uz pomaly cele Kramare posielaju domov pacientov Vszp?Zda sa ti normalne,ze pacient Vszp caka na operaciu bedroveho klbu 2 roky?A vszp neberie odvody mi chces povedat???

Zda sa ti normalne,ze kade chodim tade pocuvam nadavat lekarov na Doveru,pretoze Penta im neplati ani 50% z vykonu?

Opat opakujem,ja sa Unionu nezstavam,pretoze nakoniec mozem aj tak skoncit v Dovere pretoze Penta to tu pomaly ale iste krasne skupuje,ale netvrd,ze sme najhorsi.

tpch

Poznam mnozstvo lekarov, ktori napriek zmluve beru kopu penazi za nieco nedefinovane a nedaju ani potvrdenku. Poznam z celeho toho "ansamblu" asi dvoch, ktori si nedaju vrtat koleno pre par eur. A to, ako sa boduje na sukromnych ambulanciach a ako sa sikovne pracuje so statistikami ani nehovorim :-D
Takze najprv brvno vo svojom oku a az potom pozerat do oka poistovniam..

ivana45

ja40, ja povazujem Union za najhorsiu poistovnu.

laurinkine slova "Ked sa mu nepaci,nech sa lubi,kludne moze ist robit lekara nezmluvneho." treba tesat do kamena. Pre pacienta to znamena: u doktora zaplat na drevo a neotravuj. A institucia, ktora dostane tvoju zdravotnu dan ( odvod ma vsetky atributy dane) - usetri !!!

Doteraz som si myslela, ze neplatit doktorom za urobenu robotu je proste taky narodny sport. Vsade inde je to zlodejina, v nasom zdravotnictve je to normalka.
Teraz zistujem, ze je to mozno sucast taktiky. Poistovna nas ..nastve doktora - doktor pred pacientom nadava na poistovnu - znechuteny pacient vyhlada nezmluvne zariadenie - poistovna zhrabne odvody a neplati za poistenca nic - super !!
Kedy pacienti pochopia, ze su so zdravotnikmi na jednej lodi ?

ja40

Takze mam tomu rozumiet,ze Union je dobra poistovna,nepacha ziadne trestne ciny a nekale veci? Prosperuju a teda sa netreba bat? Ja som si ju pred prichodom zo zahranicia vybrala na zaklade recenzii aj tu z fora,takze som teraz v pomykove...

tpch

Ani jedna sme tam neboli, tak co uz. Obcas rupnu nervy kazdemu. Mal vyvesit na dvere, ze nie je zmluvny lekar Unionu a bolo by po probleme.