Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie

Príspevok v téme: Potenie
kweta

Caute ludia!

Kvoli poteniu som si kupila sprej taky ruzovy Rexona Sexy (inac to neviem opisat). Ze proti poteniu a dneska pridem domov a pozeram, ze mam akesi mapy pod pazuchami a to som si toho spreju dala hadam aj viac ako je zdrave. Tak ma to stve, skusala som uz aj tuhe deodoranty, ale nepomahali. Toto sice aspon vonia, ale ja sa potrebujem nepotit! Mate podobne skusenosti?

Maros75

antidriclor- Ten tvoj deo kristal zaberie max.na jednu hodinu a potom mozem ist opat do sprchy!!!
Je totalne nanic!! Sice nie som babovka ale mohol by fungovat dlhsie.
Bolo mi ho luto vyhodit,tak si ho davam do rozkroku a tam ma nejaky ucinok.

zuzi74

Mne zaberie uz po 2 razoch pouzitia, ale bez potenia mi vydrzi tak maximalne na tyzden. Davam si ho len vtedy ak si obliekam tricka, na ktorych je tie flaky vidno. Nanasam ho vzdy pred spanim a rano ani nezmyvam len strieknem deodorant. Tiez som proti castemu pouzivaniu.

Barbora_Bn

Zuzi , a stacilo by mi to pouzit tak 3 krat aby to aspon trosicku pomohlo ? Mna dost odradza to , ze to moze sposobovat problemy , alebo az rakovinu ... Som praveze proti veciam , ktore su privelmi chemicke a podobne.... Hmm , snadto bude ine aspon cez zimu ...

zuzi74

Hm, lenze pisatelka chce praveze to potenie odstranit, nie zapach. Na to je zial najucinnejsi asi len ten Driclor. Mam ho tiez odskusany, ale pouzivam ho naozaj len sporadicky.

antidriclor

trapnee maros 75
ide o to ze deo krystal neblokuje potenie ako antiperspiranty ale nici bakterie ktore sposobuju neprijemny zapach
cize clovek sa poti co je ludske len nesmrdi od potu !
ked ludia neviete tak nepiste debiliny lebo potvrdzujete len svoju debilitu :/

Barbora_Bn

Ja mam ten isty problem , no radim ti o driclore si vsetko dobre precitaj ... ja som to tiez chcela , no po citani , co to vlastne je a co moze sposobit , som sa na to vykaslala a radsej budem zdrava a hladat dalej :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie - Fórum - ZDRAVIE.sk