Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka je najlepšia dieta?

Príspevok v téme: Aka je najlepšia dieta?
A_lexandr_a

Dobry den/Ahojte.
Ako už podľa názvu vidíte mam otázku aká je najlepšia diéta pri ktorej nebudem mať žiadny jojo efekt a ak by ano tak len minimum váhy aby som mala naspäť. Ak máte po prípade nemáte dobre skúsenosti s dákou diétou tak šup šup sem z názormi. Len mi sme prosím nepíšte ze diéty su neni zdravé a pod. ale musim už so sebou niečo robiť a inak to nevidim. Ďakujem za Vaše názory!
Alexandra

patricia1313

pravidelna zdrava strava kazde 3,4 hodiny, a pohyb,,alebo skus pozriet dietu sacharidove vlny,,,zabera ale po jej skonceni sa nesmies prejedat!!!

Lucky Pig

Ja som držala 90 dnovu dietu a ta bola podla mna naozaj dobra... Ked som ju dodrzala videla som velke zmeny a bola som aj zo sebou spokojna a ani som nepriberala... Kym som sa nezacala prezierat :/ Tie sladkosti ma raz zabiju :D

Ale to je moj nazor :)

sssa

žiadna...
zdravá pravidelná strava (približne každé tri hodiny.. ) a trocha pohybu .. podľa mňa je to jednoduchšie, ako hladovky držať.. lebo síce možno budeš chudnúť pomalšie, ale takto keď si zvykneš jesť stále, tak žiadny jojo efekt nepríde

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aka je najlepšia dieta? - Fórum - ZDRAVIE.sk